Facebook додасть чат-ботів в додаток Messenger

Автор | 12 Квітня, 2016

Компанія Facebook на конференції для розробників F8 у Сан-Франциско представить новий інструмент для створення чат-ботів – бот-платформу і API, повідомляє TechCrunch. За даними видання, чат-боти для Messenger і веб-плагіни для «живого чату» дозволять користувачам, наприклад бронювати столики і купувати товари. Фахівці соцмережі кажуть, що очікуване нововведення дасть можливість створювати особисті чат-боти і веб-плагіни.

Приводом для такого цікавого нововведення служить значна аудиторія месенджера соціальної мережі, яка вже досягла 900 мільйонів, про що вже повідомлялося на нашому сайті. Керівництво соціальної мережі Facebook має намір презентувати свій інструмент для створення чат-ботів в Messenger. Керівництво американської компанії Facebook вже найближчим часом, як стало відомо, доповнить свій Messenger істотним числом різних віртуальних співрозмовників.

На наступному тижні компанія Facebook презентує новий інструмент, який дозволить розробникам робити не тільки накрутка лайков вк, а й створювати чат-ботів для Messenger. Стало відомо, що у розробників також буде можливість створювати веб-плагіни для «живого чату».

В компанії впевнені, що можливість регенерувати веб-плагіни і чат-ботів дозволить прибрати проблему спілкування і часте «зависання» системи, зробивши спілкування швидким і качественним. Перші  розробки збираються представити вже наступного тижня. 

Додаток для обміну миттєвими повідомленнями Facebook Messenger незабаром обзаведеться безліччю чат-ботів, створення яких тепер значно спроститься завдяки новому інструменту, розробленого в надрах Facebook. Слайди для майбутньої презентації, втім, як завжди витекли в Мережу завчасно і дозволяють отримати уявлення про нову бот-платформі Facebook Messenger вже зараз. Facebook в даний час надає розробникам інструменти для створення API chatbots і Live Chat веб-плагінів для бізнес-клієнтів, пише TechCrunch. Чатбот знімуть необхідність у клієнтів соцмережі займатися власними розробками, або шукати сторонніх розробників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *