У Мережі з’явилися фото подвійний камери iPhone 7 Plus

Автор | 8 Квітня, 2016

Незважаючи на те, що офіційна презентація iPhone 7 відбудеться в кінці року, в Мережі вже з'являються перші зображення компонентів смартфона. У китайській мережі мікроблогів Weibo помітили кілька знімків, на яких, імовірно, представлений модуль подвійний камери для iPhone 7 Plus. Ці зображення цілком поєднуються з більш ранніми витоками.

З минулого року ходять чутки, що Apple планує використовувати в новому поколінні iPhone подвійний модуль основної камери. Автор фотографій стверджує, що на знімках сфотографовано зразки, спрямовані на тестування фахівцям компанії. За даними обізнаних джерел, таке нововведення отримає тільки iPhone 7 Plus з 5,5-дюймовим дисплеєм, в той час як стандартна версія буде обладнана звичайною камерою.

Достовірність поданих фотознімків нічим не підтверджена. Але інсайдери стверджують, що відмінною рисою iPhone 7 Plus стане саме подвійна основна камера. У на початку 2015 року Apple купила ізраїльську компанію LinX Computational Imaging, яка спеціалізується на унікальних подвійних камерах для мобільних пристроїв. Пізніше корпорація з Купертіно запатентувала подвійну камеру для смартфонів, а також унікальний спалах, подібний до спалахів для фотокамер yongnuo, котрий значно покращує якість фото зроблених смартфоном.

Як очікується, камера iPhone 7 не буде виступати за межі корпусу, а сам пристрій отримає стереодинаміки і більш тонкий коннектор Lightning, який повністю замінить порт на 3,5-мм аудіороз'єм. Серед інших відомих особливостей апарату – продуктивний процесор A10 з підтримкою технології InFo, яка збільшить продуктивність до 20%, LTE-модуль виробництва Intel і ємна батарея з підтримкою бездротової зарядки.

Офіційна презентація iPhone 7 і iPhone 7 Plus очікується у вересні цього року.

Також варто згадати доволі хорошу камеру в iPhone SE, котру порівнювали з камерою iPhone 6S. Після декількох годин тестування,  авторитетне видання дійшло висновку, що обидва смартфона знімають порівняно у всіх сценаріях. Різниця полягає лише в форм-факторі і зручність для людей з різними антропометричними даними. Варто відзначити, що обидва не отримали оптичну стабілізацію зображення, тобто iPhone 6S Plus може вигідно відрізнятися від обох гаджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *