«Розтин» iPhone SE показав наявність комплектуючих з iPhone 5s, 6 і 6s

Автор | 2 Квітня, 2016

Прийом попередніх замовлень на iPhone SE стартував лише у вівторок, 29 березня, а інженери з Chipworks вже примудрилися розібрати новинку і опублікувати детальну інформацію про її «начинку». Як і очікувалося, пристрій одержав компоненти, що використовуються в iPhone 5s, 6 і 6s. З цього інженери зробили висновок – даний реліз нетиповий для Apple.

«В iPhone SE є всього кілька нових деталей, але це зовсім не свідчить про відсутність інновацій. Геніальній Apple і її безстрашному керівнику містеру Куку вдалося правильно підібрати компоненти, необхідні для створення успішного продукту. Знайти ідеальне співвідношення старого і нового при такій невисокій вартості – це справжній подвиг », – впевнені в Chipworks.

Як і минулорічна модель iPhone 6s, iPhone SE оснащений процесором A9. У досліджуваному інженерами пристрої чіп виробництва тайванської компанії TSMC має серійний номер APL1022. Процесор включає модуль пам'яті SK Hynix, який, на думку експертів Chipworks, є тією ж оперативкою LPDDR4 DRAM, що і в iPhone 6s.

Коди на деяких компонентах вказують на дату їх виробництва. Наприклад, процесор був випущений в серпні-вересні минулого року, оперативна пам'ять – в грудні, а материнська плата була готова до січня 2016 року.

iPhone SE перейняв у iPhone 6s NFC-контролер NXP 66V10, 6-вісний гіроскоп InvenSense і Audio IC імовірно виробництва Cirrus Logic. Від більш раннього iPhone 6 новинка «успадкувала» модем Qualcomm MDM9625M і супутній приймач WTR1625L RF, а від iPhone 5s їй дісталися компоненти дисплея Broadcom BCM5976 і Texas Instruments 343S0645.

Незважаючи на те, що більшість використаних в iPhone SE деталей вже присутні в моделях минулих років, інженери Chipworks все-таки знайшли і нові апаратні розробки. Варто відзначити компонент 338S00170, імовірно є новим чипом Apple / Dialog power management IC, підсилювач Skyworks SKY77611, модуль флеш-пам'яті NAND на 16 ГБ виробництва Toshiba, перемикач антени EPCOS D5255 і мікрофон 0DALM1 від AAC Technologies.


Выбирайте и покупайте качественные беспружинные матрацы на сайте come-for.com.ua/catalog/springless/. Огромный выбор матрасов для здорового сна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *