Як перетворити Живі фото в гіфки (gif) на iPhone 6s або комп’ютері

Автор | 19 Березня, 2016

Функція Живі фото (Live Photos) – одна з найцікавіших особливостей iOS 9 в iPhone 6s і 6s Plus. Є тільки одна проблема: якщо ви хочете поділитися «живою» фотографією, побачити її у всій красі зможуть тільки власники нових смартфонів Apple і комп'ютерів Mac з OS X El Capitan. Втім, один вірний спосіб показати Live Photo фото всьому світу все ж є …

Як перетворити Живі фото в gif-файл на комп'ютері

Для початку придбайте свій новий iPhone 6 в магазині http://iglaz.com.ua/catalog/iphone_6 за вигідною ціною.

1. Далі підключіть ваш iPhone 6s або 6s Plus до комп'ютера за допомогою кабелю.
2. На Mac відкрийте утиліту «Захоплення зображень», на iPhone повинен визначитися як фотоапарат (карта пам'яті).
3. Знайдіть потрібне Live Photo. Ви побачите, що до нього ставляться два файли – .JPEG і .MOV. Виберіть .MOV і для зручності збережіть його на робочому столі.

4. Відкрийте програму для створення GIF-файлів. Альтернативний варіант – онлайн-сервіс на кшталт MakeaGIF.
5. Якщо ви вибрали MakeaGIF – перетягніть файл .MOV з робочого столу на область завантаження сайту (туди, де написано «Select the video you want to create your GIF from»).
6. Після того, як відео завантажиться, вкажіть віковий ценз (18+ або може дивитися хто завгодно ще).
7. Тепер можна скачати вже готову «гифку».

Готово! Отриманий файл можна відправляти куди завгодно – хоч в соціальну мережу (Twitter, ВКонтакте і т.п.), хоч по електронній пошті.

Тепер подивимося, як створити GIF-анімацію безпосередньо на смартфоні.

Як перетворити Живі фото в gif-файл на iPhone 6s і iPhone 6s Plus з допомогою додатку Live GIF

В App Store вже з'явився перший додаток для конвертації Live Photos в GIF. Програма під назвою «Live GIF» автоматично знаходить все «живі» фотографії, зроблені на iPhone 6s / 6s Plus. Все, що потрібно зробити користувачеві – вибрати, який саме Live Photos слід перетворити в «гифку», решта додаток зробить самостійно.

Готовий файл зберігається в фотоплівки або відправляється за потрібною адресою в соціальних мережах або по E-mail. Live GIF коштує грошей – за поки що ексклюзивний функціонал розробники просять $1.99.

  • Завантажити Live Photo для iPhone (App Store)

Як перетворити Live Photos в GIF за допомогою GIF Toaster

Ще один спосіб зробити те, що нам потрібно – скористатися спеціалізованим (і безкоштовним!) Додатком під назвою GIF Toaster.

1. Скачайте програму з App Store.
2. Відкрийте програму, торкніться напису Photo -> GIF в нижній частині екрана. Ви побачите список доступних для обробки Live Photos.
3. Виберіть потрібну анімацію і натисніть на червону кнопку Encode.

4. Виберіть настройки майбутньої «гіфки» – швидкість відтворення, дозвіл (за більш високий доведеться заплатити) і ін. Коли все буде готово, торкніться напису Start Encoding.

5. Після завершення виберіть Export to Camera Roll (відправити в фотоплівку) або Open In (відкрити в потрібному додатку).

При всіх свої плюсах (безкоштовна версія, велика кількість налаштувань) програма має і неминучими обмеженнями, вони знімаються після того, як ви зробите вбудовану покупку за $2.99

  • Завантажити GIF Toaster для iPhone і iPad (App Store)

Але якщо вам потрібно конвертувати в GIF велике число Live Photo, то варто придивитися до інших платним програмам – тієї ж Live GIF і Lively, з таким завданням вони все-таки впораються краще.

  • Live GIF
  • Lively

P.S. А якщо ви хочете робити «гіфки» не з Live Photo, а зі звичайних фото і відео, скористайтеся програмою GifMill. Справа своє вона робить відмінно, і при цьому абсолютно безкоштовна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *