Apple перенесла презентацію через ФБР

Автор | 3 Березня, 2016

Як раніше повідомляло багато джерел, компанія Apple назначила свою чергову презентацію нових продуктів на 15 березня. Однак протистояння з ФБР і необхідність Тіма Кука виступати на публічних дебатах змусило Apple піти на крайні заходи.

Протистояння яблуневої компанії Apple і американської ФБР стало практично головним інформаційним приводом в IT-індустрії, адже мова йде про протистояння глобальних корпорацій і уряду США. Федеральне бюро хоче мати доступ до будь-якого персонального пристрою, а компанія Apple ретельно оберігає приватну інформацію. І тут спостерігається значний конфлікт інтересів.

Після трагічного випадку в Сан-Бернардіно і неоднократних безуспішних спроб ФБР розблокувати iPhone терориста компанія Apple заявила, що не підтримуватиме бюро розслідувань в цьому питанні. На сторону Apple стали численні користувачі, найбільші IT-компанії і експерти, однак після опублікування додаткових вимог від ФБР ситуація вийшла з-під контролю, і уряд США вирішило провести публічні дебати на цю тему.

Через це компанії Apple довелося перенести свою березневу презентацію на тиждень вперед і в підсумку зробити її менш грандіозною. Це стало відомо колумністу інтернет видання Re / code Джону Пачковські. За його інформацією топ-менеджментом Apple Inc. було прийнято вирішено перенести презентаційний захід з конференц-залу Сан-Франциско в власну ратушу, скоротити кількість присутніх і стримати масштаб того, що буде відбуватися на презентації. Проте вже 21 березня всі продукти будуть представлені в штатному режимі: смартфон iPhone 5SE, планшет iPad Air 3 і оновлена ​​версія смарт годинника Apple Watch.

Що ж стосується публічних дебатів "ФБР проти Apple", сподіваємося, вони будуть конструктивні, і уряд не змусить Apple співпрацювати, а "яблучна" компанія зможе захистити інтереси простих користувачів.


Подавайте бесплатные объявления Украина о продаже или подумки любых вещей, автомобилей, девайсов и многое другое. Большое количество полезных объявлений на одном крупном сайте – ukrmarket.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *