Punch Club – Sims для мужиків

Автор | 1 Березня, 2016

Серія фільмів Роккі за участю Сільвестра Сталоне і нещодавно вийшовший Крід, завжди були і є центром уваги безлічі кіноманів. Адже дані фільми не тільки про бокс як такий, а й про становлення людини як особистості і про подолання їм перешкод на своєму шляху до мети. Є в цих фільмах якийсь шарм, стимул, мотивуючий негайно підняти свою ледачу дупу з крісла і почати своє особисте фізичне виховання.

Тепер до подібних проектів можна також додати, що нову мобільну гру Punch Club. Це симулятор молодого бійця, який прагне стати чемпіоном. Саме в цьому йому допоможемо ми з вами. Як саме? Давайте розбиратися.

Punch Club – це велике кліше на безліч фільмів 80-х і 90-х. Герой-сирота, батько, який загинув в ранньому дитинстві, панки, що ловлять вас на вулиці щоб відібрати весь заробіток … Все це відмінно вписується в контекст гри про бої і помста за вбитого батька, який попросив перед своєю смерть одне – не здаватися. Епічно.

Punch Club також не соромиться посилатися на популярні фільми. Тут ми можемо зустріти Тайлера з «Бійцівського Клубу», плакати «Роккі» і магазинчик Абу, нагадує того самого з «Сімпсонів». Подібні запозичення образів зі світу кінематографу виглядають однозначно забавно на тлі того, що відбувається.

Так, я знаю, що багатьом вже встиг набити руку піксельний стиль, який вже давно не в міру поширений в мобільних іграх за останній час. У Punch Club теж можна кидати за це камені, але не поспішайте з висновками. Розробники з Lazy Bear Games змогли по максимуму відтворити стиль автентичних ігор з нашого з вами дитинства, приділивши велику увагу дрібницям і інтер'єру.

Доповнює всю цю композиції чудовий саундтрек, який зможе зачепити будь-якої людини, знайомого з золотим фондом ігор для Dendy і Sega. Я не намагаюся натиснути на почуття людей, зачіпаючи ностальгічні ноти, проте Pucnh Club в цьому плані справді виглядає чудово.

Головний герой Punch Club не досяг успіху в кар'єрі або іншому виді діяльності. Він звичайний хлопець зі своїми амбіціями, бажаннями і у нього є мета – помститися за батька. Наша мета – зробити з цього шматка м'яса чемпіона.

Перше і найскладніше в грі – це знайти баланс. Нашому бійцеві, крім тренувань, які поступово виснажують, необхідно харчуватися, спати, працювати, щоб купувати продукти та інші побутові предмети, а також займається дозвіллям, щоб тримати свій настрій на необхідному рівні.

Большой выбор усилителей звука на сайте http://novostar.net/usiliteli-rotel/. Гарантия качества всех аудио усилителей и доставка по всей стране.

Всі ці чотири показники істотно впливають на ефективність тренування. Під призмою об'єктивності все це нагадує Sims, з відзнакою того, що нам немає потреби нагадувати головному герою про необхідність випорожнюватися і інших подібних процедурах.

Знайти баланс між згаданими показниками перших порах дуже складно, але поступово звикаєш. Крім базової механіки, Punch Club пропонує і інші додаткові місії. Поговорити з тим, нагадати цього і так далі, але в силу стилю гри і комічності діалогів все це звучить набагато цікавіше, ніж здається.

Під час кожного тренування головний герой Punch Club розвивається в трьох різних напрямках: сила, швидкість і спритність. Від цих показників залежить витривалість, потужність удару, шанс ухилитися або заблокувати удар противника. Самі поєдинки відбуваються без нашої участі. Нашої мета – підібрати необхідний стиль, що враховує сильні сторони нашого бійця. Між раундами їх можна змінювати в залежності від ситуації.

Побути хуліганом і порахувати зуби декільком приємним особистостям можна на спеціальних турнірах, на які слід передчасно записатися. Також взяти участь в кулачному танці можна на вулиці, наткнувшись на чергового грабіжника. Однак в разі офіційного поєдинку після поразки ваш герой лише втратить частину здоров'я, то в останньому варіанті ваш гаманець спорожніє на половину. Уникнути подібного інциденту можна поїздками на автобусі між локаціями на карті, але це не виключає зустріч зі злочинним світом на 100%.

Висновок очевидний. Punch Club – відмінний менеджер бійця, взяв все краще з епохи 80-х і 90-х і вдало склав це все в одній великій грі. У мене немає необхідності ще один абзац описувати про позитивних відмінностях проекту студії Lazy Bear Games. Незважаючи на весь мій початковий скепсис стосовно цієї гри, Punch Club вдалося залишити себе лише приємні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *