Vee – простенький відеоредактор з джентльменським набором Огляди App Store, iOS, iPad, iPhone, відео

Автор | 27 Лютого, 2016

Якщо iMovie для вас здається занадто складним, а повсякденні завдання зводяться до швиденько нарізці відеороликів, то Vee припаде до смаку. Завдяки цьому редакторі відео ви зможете в кілька тапів зняти, обробити і експортувати відеоролик.

Розробники Vee відносяться до тих людей, яким одразу знявши новий відеокліп після повернення з зимової подорожі в комплексі під назвою Перлина Прикарпаття або в будь-якому іншому українському курорті не терпиться його тут же закинути в мережу. Але для цього необхідно зробити мінімальну обробку в кілька кліків, з чим, власне, об'єкт огляду відмінно справляється.

Перше, що вміє робити Vee – знімати відеоролики. Місцева камера не набагато краща штатної, а з екстра-можливостей в загашнику є якийсь чарівний програмний стабілізатор зображення з фірмовою технологією гасіння коливань руки. Різниця є, хоча її складно назвати суттєвою. А ось можливість ручного фокусування і експозиції порадувала.

Ролики імпортуються на спеціальну стрічку, де і починається процес обробки кадрів. Відеоролик можна обрізати, змінити швидкість відтворення і застосувати фільтри. Функція обрізки аналогічна штатної в iOS. Програма дозволяє п'ятикратно збільшувати або сповільнювати швидкість відтворення як всього ролика в цілому, так і його частин.

Фільтрів чимало і є з них дійсно гідні і оригінальні варіанти, застосування яких суттєво покращує якість картинки. Більшість варіантів купується окремо шляхом In-App-покупок і це незважаючи на те, що сам додаток теж платний.

Ролики на стрічці можна дублювати і копіювати. Переміщення і видалення здійснюється загальноприйнятими жестами. Саме по собі управління реалізовано на «відмінно» – все інтуїтивно зрозуміло, а працювати вкрай зручно.
Поверх ролика / роликів накладається звук з медіатеки iOS-пристрої, при цьому можна відключити звук самого відео, або власноруч віддати пріоритет гучності в сторону пісні або доріжки.

Шарінг отриманого шедевра, який завдяки Vee зможе змагатися з творіннями Спілберга, можна здійснити через меню «Ще».

А тепер про очевидні недоліки:

  • немає можливості імпортувати фотографії
  • не можна кадрувати відео
  • відсутні переходи, написи, стікери, титри та інші очевидні речі
  • не можна імпортувати частину аудіокомпозиції

Якби не ці важливі функції з базового набору юного монтажника, що працює на iPhone і iPad, Vee можна було б дійсно рекомендувати як гідну альтернативу iMovie. В іншому додаток пропонує високу швидкість роботи і зручний інтерфейс з мінімумом можливостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *