Zentree – універсальна док-станція для iPhone, iPad і Android-девайсів

Автор | 19 Лютого, 2016

Мати кілька мобільних пристроїв в наш час – це не розкіш, а часто необхідність. Однак поки бездротові технології підзарядки не стали по-справжньому масовим явищем, а акумулятори рідко витримують більше доби, доводиться миритися з наявністю на робочому столі декількох кабелів.

Вирішити проблему можна за допомогою зарядних док-станцій, яких на ринку є величезна кількість, і сьогодні ми розповімо про одну з них, що називається Zentree. Вона була розроблена швейцарською компанією Gelid, що базується в Гонконгу, і в даний момент автори стартапу збирають гроші, необхідні для початку масового виробництва, на міжнародній краудфандинговій платформі Indiegogo.

Дизайн Zentree досить оригінальний – тут немає спеціально відведених місць для конкретних пристроїв, а замість цього є 24 силіконові опори, що дозволяють встановити ваш улюблений смартфон, планшет або смарт-годинник в будь-якому зручному положенні. При цьому кабелі від мобільних девайсів або антенна для 3g модема мтс не помітні взагалі, так як підключаються до хабу всередині пластикового піддону через спеціальні отвори в кришці, а зовні є лише один роз'єм для живлення самої док-станції. Безсумнівним плюсом Zentree є простота у використанні – силіконова кришка знімається легким натисканням і також легко миється, а потім встановлюється на місце.

Zentree – фото універсальної док-станції для iPhone, iPad і Android-девайсів

Zentree дозволяє заряджати одночасно до чотирьох пристроїв. Для цього всередині корпусу є відповідна кількість USB-роз'ємів (2,4 А на кожен з повною вихідною потужністю 48 Вт). Також розробники використовували мікросхему Smart IC, що дозволяє ефективно розподіляти ток між пристроями різного типу і автоматично припиняти його подачу при 100% заряду.

В даний момент можна допомогти проекту на сайті Indiegogo і попередньо замовити док-станцію за 30 доларів.

Пропонуємо переглянути офіційне презентаційне відео, котре наочно пояснює яким чином влаштована дана універсальна док-станція для iPhone, iPad і Android-девайсів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *