Кращі концепти автомобіля Apple Car

Автор | 9 Лютого, 2016

 

Деякий час назад портал Freelancer.com організував конкурс, в рамках якого учасники повинні були представити своє бачення дизайну електричного автомобіля, який, за чутками, розробляє компанія Apple. На даний момент немає ніякої інформації щодо нового транспортного засобу, тому всі представлені концепти не мають під собою ніякої реальної основи.

В рамках конкурсу було представлено 193 ескізи, в яких автори спробували поєднати різні оригінальні футуристичні підходи і мінімалістичний дизайн, властивий продукції Apple. Переможцем змагання став Арістоменіс Тсірбас, що представив концепт автомобіля з плоским дизайном (на фото вище і нижче), плавними вигинами і автоматичними дверима, інформує сайт про ремонт генереторів Auto-Start.

Як вказується в анотації проекту, в «концепті розглядається напівавтономний електромобіль, виконаний в традиційному для Apple мінімалістичному дизайні. На передній і задній частині авто розміщені LED-екрани з високою роздільною здатністю, що служать як передніх і задніх фар, дизайн яких може бути обраний самим користувачем».

У більшості проектів учасники комбінували подібний футуристичний дизайн з різними моделями автомобілів – від традиційних седанів і спорткарів до фургонів і вантажівок.

Третє місце зайняв концепт електрокара в стилі «жучка» від Volkswagen, представлений користувачем maximchernysh. На думку дизайнера, в новий електрокар від Apple не буде звичних дверей. Саме авто виконано в бузкових тонах, має широку рамою і щедро оздоблене логотипами компанії.

Apple Car як мініатюрне авто у вигляді голови акули з дуже низькою посадкою і передньої вхідними дверима.

Автор кращої роботи отримав від організаторів конкурсу нагороду в $1,5 тис. Всі бажаючі можуть ознайомитися з іншими концептами учасників на порталі Freelancer.com.

Протягом останніх декількох тижнів вся увага ЗМІ присвячувалося майбутнього виходу Apple Watch, тому нової інформації про електромобілі Apple поки не надходило. На даний момент про новий проект, що отримав назву Project Titan, відомо дуже мало.

Повідомляється, що розробка ведеться на невідомої локації, розташованої поблизу штаб-квартири Apple в Купертіно. Імовірно, дизайн електрокара буде нагадувати мініфургон. Також відомо, що над проектом працюють сотні співробітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *