Вийшов новий трейлер стратегії «Козаки 3» для Mac і PC [відео]

Автор | 29 Січня, 2016

Компанія GSC Game World випустила трейлер третьої частини стратегії в реальному часі «Козаки 3». На відео можна побачити одну з 12 представлених в грі націй – Францію.

Про те, що GSC Game World повертається до створення ігор з продовженням легендарної серії «Козаки» і готує до релізу третю частину, стало відомо в червні 2015 року. У серпні розробники показали, як у грі будуть виглядати українські міста й юніти, а також випустили кілька сюжетів, що демонструють ігрову анімацію.

«Козаки 3» стануть ремейком першого випуску ігрового проекту: гра отримає оновлену графіку і нову історію. Ключові особливості проекту: пять історичних кампаній в одиночному режимі, дія яких відбувається на території Європи XVII-XVIII ст., Багатокористувацький режим до 7 гравців, 12 країн, включаючи Україну, Францію, Англію та Австрію зі своїми персонажами, юнітами і особливостями, можливість управляти окремими юнитами і важливість ландшафту для боїв. Завантажити гру зможуть не тільки користувачі PC, але й власники комп'ютерів Mac.

У компанії відзначають, що мають намір створити не продовження, а скоріше переосмислення, ремейк першого Казаков з тим самим улюбленим ігровим процесом. Геймерів чекає покращена графіка на новому движку і нова сюжетна кампанія. Також розробники вже давно оновили новий офіційний сайт гри, на якому можна знайти багато цікавої інформації про саму гру, а також про создание сайтов в Киеве і подібне.

GSC Game World обіцяє будівництво, видобуток ресурсів, морські баталії, 70 типів юнітів, 100 наукових досліджень, понад 140 історичних будівель, холодна і вогнепальна зброя, реалістичну фізику польоту куль і ядер і вплив ландшафту на битви. Крім того, гра буде включати гнучкий генератор випадкових карт з вибором ландшафту і редактор для створення користувацького контенту. На полі бою одночасно зможуть бути присутніми до 10 тис. Юнітів, кожен з яких володіє власним ШІ, життям і характеристиками.

Мета розробників – відтворити атмосферу і стиль оригінальних частин популярної серії. «Кожен солдат на полі бою – окремий юніт зі своїм штучним інтелектом і своїми бойовими параметрами. У більшості RTS юніти об'єднуються в загони, і управляти можна тільки цими групами. У Козаки 3 управляти вдасться кожним окремим солдатом, або для зручності виділяти загони. І той, і інший варіант знадобляться для дослідження і захоплення ворожих будівель і артилерії», – зазначив Єлтишев.

Вихід «Козаки 3» намічений на березень цього року. Вартість гри для PC, Mac і Linux складе $20 для західних країн і $12 -13 для країн СНД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *