Реліз iOS 10 відбудеться 13 червня в рамках конференції WWDC 2016

Автор | 24 Січня, 2016

Щорічно в червні Apple проводить у виставковому центрі Moscone West (Сан-Франциско, Каліфорнія) Всесвітню конференцію розробників Worldwide Developers Conference (WWDC). Захід є одним з головних подій року і дає сотням інженерів з усіх куточків світу можливість набратися досвіду, спілкуючись з фахівцями компанії і беручи участь у майстер-класах.

Купертіновці поки ще офіційно не оголосили дати проведення WWDC в нинішньому році. Проте, згідно з розкладом заходів виставкового центру, єдині дні в червні, на які нічого не заплановано – з 13-го по 17-е. Якщо Apple не змінить традицію і проведе конференцію в перший літній місяць, то WWDC пройде саме в цей час, тому що решта дати вже зайняті.

У першу, другу, четверту і п'яту тиждень червня в Moscone West будуть проходити: захід Travel Association Luncheon, конференція Організації в індустрії біотехнологій (Biotechnology Industry Organization), конвенція Міжнародного товариства з дослідження стовбурових клітин (International Society for Stem Cell Research) і технологічний саміт Red Hat Summit. На третій тиждень у календарі виставкового центру нічого не записано, тому, швидше за все, WWDC пройде саме в ці дні.

Apple проводить Всесвітню конференцію розробників щороку в перший тиждень червня, починаючи з 2007 року. Всі попередні заходи без винятку проходили в Moscone West, і немає причин припускати, що купертіновци щось змінили. Враховуючи, що графік проведених у виставковому залі заходів дуже щільний, порожні місця в календарі залишені не просто так.

У перший день WWDC компанія, як правило, представляє нові продукти і програмне забезпечення. У нинішньому році, швидше за все, буде представлений новий Mac або інше «залізо», а також платформи OS X 10.12 і iOS 10. Торік конференція була зосереджена на нових сервісах та програмному забезпеченні, зокрема на iOS 9, OS X El Capitan , watchOS 2 і Apple Music.


Выбирайте ноутбук компании Apple на сайте http://iworld.ua/apple-macbook. Большой выбор макбуков по доступным ценам с доставкой и гарантией.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *