The Wall Street Journal підтверджує різке скорочення виробництва iPhone 6s і 6s Plus

Автор | 19 Січня, 2016

Корпорація Apple повідомила партнерів про те, що їй потрібно менше iPhone 6s, ніж передбачалося раніше. Найбільший партнер купертіновців, китайська компанія-виконавець Foxconn, отримає субсидії на відпустку для персоналу у розмірі $12 млн.

За даними авторитетного бізнес-видання The Wall Street Journal, Foxconn вже отримала гроші і відправляє працівників у відпустку раніше, ніж прийнято в КНР (зазвичай компанія робить це не раніше китайського Нового Року, в 2016-му його наступ припадає на 8 лютого – прим. ред.). Постачальники комплектуючих, у свою чергу, готуються до зниження продажів.

При прийнятті «непопулярного» рішення Apple керувалася власними прогнозами щодо попиту на iPhone та інформацією про рівні затовареності складів. Прогнози були складені ще кілька місяців тому, так що спад інтересу до смартфону був очікуваним. Справедливості заради додамо – і традиційним, таке відбувається щороку і пояснюється об'єктивними причинами. Більшість тих, хто міг купити новий iPhone, зробили це, і число потенційних покупців неминуче знизилося.

Раніше офіційне видання японського біржового індексу Nikkei називало і конкретні цифри – в початку 2016 року Apple знизила обсяг замовлень на виробництво iPhone 6s і 6s Plus на 30 відсотків. Причиною такого кроку називалися «слабкі» продажі 6s і 6s Plus, в результаті чого у рітейлерів по всьому світу скупчилися великі запаси нових смартфонів. Радикально налаштовані експерти, яких чимало, і зовсім вважають, що в 2016 році Apple – вперше в історії! – Продасть менше iPhone, ніж роком раніше. «Винні» в цьому нові смартфони, у яких немає значущих відмінностей від моделей попереднього покоління.

P.S. У Foxconn, який є роботодавцем для 200 000 чоловік тільки на одному заводі в місті Чженчжоу, спростували цю інформацію і заявили, що отримані від Apple гроші – не компенсація, а бонус за хорошу роботу в 2015 році.


Большой выбор магнитных наклеек на авто с вашим дизайном на сайте magnit-group.ru. Гарантия качества магнитных наклеек с доставкой по всей стране.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *