iPhone 7 отримає більш якісні динаміки

Автор | 17 Січня, 2016

В кінці минулого 2015 року з'явилися чутки про те, що компанія  Apple відмовиться від використання в нових iPhone звичного 3,5 мм аудіо роз'ємів на користь інтерфейсів Lightning і Bluetooth. Однак у компанії як завжди надграндіозні плани – нещодавно купертіновці запатентували новий тип високоякісних компактних динаміків для iPhone і iPad.

«Враховуючи невеликі розміри багатьох портативних електронних пристроїв, досить складно забезпечити високоякісний звук без обмеження можливості у майбутньому зробити гаджет більш компактним і тонким. Отже, необхідно розробити поліпшені рішення, що дозволяють реалізувати якісний звук в портативних пристроях, які з кожним роком стають все меншими, тоншими і мобільнішими», – свідчить заява Apple, взята отсюда.

Як правило, для того, щоб звук девайса був потужним та гучним, фізичний розмір динаміка повинен бути більше – маленькі гучномовці звучать тихо, а великі займають цінний простір усередині корпусу. Інженери Apple запропонували своє рішення: динаміки будуть відтворювати звук, спираючись на внутрішні компоненти пристроїв.

З витягу опису технології:

«Дана інноваційна розробка відноситься до портативного електронного девайсу, що забезпечує компактну конфігурацію для аудіоелементів. Аудіоелементи можуть бути драйверами (тобто динаміками) або приймачами (мікрофонами). В одному варіанті аудіоелемент може бути прикріплений або з'єднаний з перехідною структурою (наприклад, гнучкою електричною підкладкою), що пропускає звук. Інший варіант передбачає направлення звуку між отвором у зовнішньому корпусі і гнучкою електричної підкладкою, з якою з'єднаний або прикріплений аудіоелемент».

Іншими словами, будь-який порожній простір всередині iPhone буде використовуватися для поліпшення якості і гучності звуку, а компоненти смартфона (наприклад, материнська плата) стануть частиною акустичної системи. Як вказується в вищеописаному патенті, та ж технологія буде використовуватися для поліпшення роботи мікрофону у всіх без виключення девайсах компанії Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *