Oceanhorn – рольова пригодницька гра для iPhone, iPad і Apple TV

Автор | 5 Січня, 2016

Розробка мобільних ігор вже давно є прибутковим заняттям, але із зростанням кількості додатків з'являється все більше клонів визнаних хітів. Тим не менш, іноді, надихнувшись оригіналом, розробники випускають не менше захоплюючу гру.

Мова йде про рольову гру в жанрі "action-adventure" Oceanhorn, творці якої напевно не один десяток годин провели в The Legend of Zelda від Nintendo, повідомляє портал мобільних ігор play-games.com.ua. Тим не менше, їм вдалося завоювати популярність аудиторії і безліч галузевих нагород. Це стало можливим завдяки загальній ігровий атмосфері, яка підкреслюється відмінною тривимірною графікою (незважаючи на те, що гра була випущена в 2013 році) і музичним супроводом, в створенні якого брали участь визнані в ігровій індустрії особистості – Нобуо Уемацу і Кендзі Іто.

Згідно з сюжетом гри, матір головного героя трагічно загинула зустрівши величезне чудовисько Оушенхорн (або океанський Ріг), а батько пропав, відправившись на його пошуки. Згадавши настанови тата-авантюриста, юнак з типовою для японських мультфільмів зовнішністю озброюється мечем і відправляється в довге плавання в надії відшукати батька або, на худий кінець, триклятого Оушенхорна.

Ігровий світ розбитий на острови-локації, на кожному з них протагоністу пропонується виконати ряд завдань. Герою доведеться битися з босами, вирішувати головоломки, відкривати замки, а попутно – відшукувати сюжетні предмети (намисто матері, щит і меч батька, інше). Геймплей не блищить різноманітністю, але ситуацію рятують вторинні ігрові можливості – герой може піднімати і жбурляти предмети, розбивати мечем горщики, косити траву і т.д.

Кожен острів населений персонажами, які допомагають гравцеві просуватися по сюжетній лінії, а також відкривають для нього нові острови. Тут розробники постаралися створити ілюзію величезного відкритого світу – гравець дійсно пливе в човні, бачить у дали обриси наближається острови, може озиратися по сторонах. За фактом же ніякої свободи пересування у нього немає, човен пливе самостійно і ні зупинити її ні згорнути назад неможливо – стандартний перехід між локаціямі.

Один з ключових мінусів Oceanhorn – вартість, за додаток просять $4,99 в App Store. Але є і зворотна сторона медалі – в грі повністю відсутні вбудовані покупки і реклама, що дозволяє зосередитися на проходженні і не думати про те, як зібрати достатню кількість ресурсів для подолання чергового перешкоди, створеного розробниками з метою отримання доната.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *