Microsoft: почекайте з покупкою iPhone, ми готуємо революційний смартфон

Автор | 5 Січня, 2016

Кріс Капоссела (Chris Capossela), глава відділу маркетингу, в подкасті Windows Weekly закликав шанувальників продукції Apple «взяти паузу» перед покупкою чергового iPhone. Він ні словом не обмовився про характеристики передбачуваного «Surface Phone», проте зі знанням справи змалював, як саме Microsoft збирається відвойовувати ринок смартфонів.

Символічні 3% – не та частка ринку, яка може влаштовувати IT-гіганта. І тому, вже списавши мільярди доларів на амбітну, але провальну затію з купівлею і реорганізацією бізнесу Nokia, компанія Microsoft не збирається зупинятися. Їй вже вдалося домогтися вагомих успіхів з лінійкою Surface Pro, потіснивши виробників планшетів, тепер справа за сегментом смартфонів. Стратегія, зі слів Капоссела, буде приблизно тією ж – планується розробити гібридний пристрій, запозичивши найкраще у двох різних гаджетів і зробивши ставку на продуктивність. Одним з них, ясна річ, стане класичний мобільний телефон, але що вибрано на роль другого «донора»?

Як альтернативу смартфонам iPhone та Microsoft можна розглянути потужний смартфон від Xiaomi, який можна придбати в інтернет магазині Xiaomi ua. Великий вибір якісних гаджетів в магазині Xiaomi-buy з доставкою по всій країні.

Поки це загадка, навмисно сохраняемая інтрига – під час інтерв'ю топ-менеджер міркував про якийсь «духовному еквіваленті в стані смартфонів» і «чомусь більшому, ніж просто телефон для людей, які симпатизують Windows». Він навмисно дистанціювався від питання про пряму конкуренцію з iPhone, проте заявив, що «була виконана величезна робота, здійснений справжній прорив». Тон Капоссела, його впевненість у тому, про що він говорив, дали зрозуміти журналістам – мова йде не про перспективи і наміри, а про реальний, існуючому продукті. Або такому, який готується побачити світло.

На швидку появу Surface Phone вказує ще один факт – функція Continuum в останній версії Windows 10 Mobile. З її допомогою гаджет у форм-факторі смартфона, будучи підключений до великого монітора, може грати роль компактного комп'ютера. Для більшої зручності рекомендується задіяти фізичну клавіатуру і мишку – функціонал такого гібрида набагато ближче до десктопів з повноцінною ОС Windows, ніж до мобільних пристроїв. У своїй нинішній концепції «віконця» постають універсальною середовищем з уніфікованим софтом, що сприяє стиранню граней між окремими категоріями пристроїв. Смартфон перестає бути таким – не так на це чи натякав Кріс Капоссела?

Мучитися від цікавості доведеться ще досить довго, колишні прогнози щодо виходу Surface Phone в першій половині 2016- го року, схоже, варто переглянути. Принаймні, офіційний представник Microsoft не став необачно обнадіювати аудиторію. Навпаки, за словами Капоссела, «Для створення того, що як я вважаю, буде дійсно конкурентоспроможним, нам фактично потрібно певний час».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *