Apple випустила спеціальну версію шкіряного чохла для iPhone 6s в рамках програми (PRODUCT) RED

Автор | 1 Грудня, 2015

Apple випустила спеціальну версію шкіряного чохла для смартфонів iPhone 6 / 6s. Аксесуар червоного кольору увійшов у фірмову лінійку продуктів компанії з програми (PRODUCT) RED, яка бореться з такими захворюваннями, як СНІД, туберкульоз і малярія.

Організація (RED) ставить своєю метою залучення великого бізнесу до боротьби проти поширення СНІДу в Африці – провідні компанії у співпраці з цією організацією випускають спеціальні версії своїх популярних продуктів і перераховують частину доходів від продажів цих товарів у міжнародний фонд по боротьбі зі страшною хворобою, інформує портал мобільних новин ReadWeb.

Засновником і ідейним натхненником всієї компанії Product RED, що об'єднала багато відомих компаній, до яких входить і компанія Apple, є Боно з відомого музичного гурту U2. Благодійні відрахування почалися ще за часів Стіва Джобса, незважаючи навіть на його різко негативну позицію щодо благодійності вцілому. Тепер в лінійці аксесуарів є чохли для iPhone.

Ось так описує даний аксесуар виробник, компанія Apple:

«Ці розкішні чохли для смартфонів  iPhone 6 та 6s виготовлені із спеціально обробленої і виробленої шкіри європейського виробництва і спроектовані тими ж дизайнерами Apple, які працювали над відомим смартфоном iPhone. Кожен чохол ідеально облягає телефон, тому ваш iPhone 6s або iPhone 6 обов'язково буде виглядати неймовірно тонким. Чудова м'яка внутрішня поверхня чохла, котра виконана з мікроволокна, надійно захистить корпус вашого iPhone. А його зовнішня сторона порадує вас глибоким відтінком: спеціальна технологія забарвлення дозволяє кольором буквально проникати в структуру шкіри. Вибирайте будь-який з шести доступних кольорів».

Шкіряний чохол для iPhone 6s (PRODUCT) RED коштує $50. Відсоток прибутку від продажу цих моделей буде перераховуватися на рахунок Глобального фонду для фінансування програм по боротьбі зі СНІДом в Африці.

Раніше в рамках благодійної програми Apple випустила iPod Shuffle, iPod nano, бампери для iPhone, чохли для iPad і деякі інші продукти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *