На що здатний і з чим не впорається стилус Apple Pencil

Автор | 25 Листопада, 2015

Apple Pencil фото

Нещодавно компанія Apple випустила в продаж свій перший стилус Apple Pencil. Новий девайс призначений не тільки для роботи в додатках для дизайнерів, але також відмінно справляється з управлінням мобільної платформою. Тим не менш, у аксесуара також є свої обмеження.

Apple Pencil здатний виконувати такі завдання, як відкриття додатків, прокрутка вмісту в них, навігація тощо. «Яблуневий» стилус в даному випадку розпізнається як палець. Аксесуар справляється зі своїми функціями абсолютно у всіх програмах, включаючи ті, які не підтримують стілуси. Також додатки розпізнають силу і тривалість натискання стилуса на дисплей, повідомляє інтернет магазин техніки http://Cifrosvit.com.

Не доступний виклик Пункту управління і Центру повідомлень

Операційна система не відповідає на свайпи стилусом. Таким чином, можливість запускати Центр повідомлень та Пункт управління за допомогою аксесуара відсутня. Це задум інженерів, а не технічне обмеження.

Стилус Apple Pencil не працює з опціями Slide Over і Split View

Стилусом Apple Pencil неможливо активувати режими Slide Over і Split View, оскільки підтримка свайпів не передбачена.

Робота з вбудованою клавіатурою

Стилус чудово справляється з набором тексту на вбудованій в ОС клавіатурі. Також за допомогою Apple Pencil можна вводити текст під час роботи з браузером Safari, пошуком Spotlight та іншими додатками. Стилус можна використовувати для введення пароля при розблокуванні гаджета.

Підтримка сторонніми клавіатурами

Сторонні рішення розпізнають дотик стилусом, як торкання пальцем, тому девайс можна використовувати для роботи з абсолютно всіма доступними клавіатурами.

Екран планшета iPad Pro не розпізнає торкання долонею

Для того щоб зменшити навантаження на руку, користувач може покласти долоню на екран планшета, при цьому, наприклад, прокручуючи вміст вікна пером Apple Pencil. Ця можливість доступна в будь-яких програмах, в тому числі і в тих, які не наділені підтримкою стилусів.

Apple Pencil можна заряджати за допомогою Lightning-кабелю

«Яблуневий» стилус можна заряджати не тільки підключаючи перо до iPad Pro, але і за допомогою кабелю Lightning у зв'язці зі стандартним адаптером.

iPad Pro розпізнає руху стилусом через папір

Екран нового «яблучного» планшета розпізнає торкання стилуса, навіть якщо на ньому буде перебувати аркуш паперу. При цьому треба пам'ятати, що папір, залежно від товщини, може вплинути на відображення малюнка.

Apple Pencil не підтримує "стирання"

Дивлячись на закруглений ковпачок може здатися зворотнє, але на ділі в Apple Pencil не передбачена така функція. Стерти намальовані аксесуаром лінії за допомогою самого стилуса не вийде. В окремих програмах опцію ластику необхідно активувати, клікнувши по відповідному значку або пункту меню.

Apple Pencil працює тільки з iPad Pro

Якщо вам припав до душі «яблучний» стилус, але ви не є володарем iPad Pro, то купувати Apple Pencil для роботи з iPhone 6s або iPad Air 2 абсолютно безглуздо. Справа в тому, що новий планшет компанії Apple наділений унікальним дисплеєм, що дозволяє зчитувати до 240 положень пера в секунду. Саме тому iPad Pro здатний на високому рівні взаємодіяти зі стилусом. Решта «яблучні» гаджети не мають таких екранів, що виключає можливість використання Apple Pencil.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *