Кращі програми для нової Apple TV

Автор | 16 Листопада, 2015

Одна з основних особливостей нової Apple TV – можливість запускати на телевізорі програми. Багато експертів відразу ж заговорили про великий потенціал ігор. Тим не менш, на приставці можна не тільки грати. Нижче ми зібрали кілька додатків, які відмінно підійдуть для Apple TV нового покоління.

Zova

Додаток Zova являє собою повноцінний гід для занять спортом. У базі зібрані десятки різних вправ, які можна робити прямо перед телевізором. Причому, останнє представляє з себе великий плюс: екрани iPhone / iPad маленькі, а от телевізор відмінно для цього підійде. Управляти процесом можна прямо з Siri Remote, а якщо у вас є Apple Watch, годинник будуть виводити ваш серцевий ритм на екран.

Madefire

Це інтерактивні комікси, в яких перед вами вже не просто малюнки і короткі уривки тексту. Користувач отримує інтерактивну і динамічну історію про героїв всесвіту DC Comics – Супермена, Бетмена та інших героїв. Їх, насправді, дійсно дуже багато. Крім популярних історій, тут є так звані "незалежні" комікси про менш популярних героїв. Частина контенту для ознайомлення доступна безкоштовно, тому ніщо не заважає вам ознайомитися з додатком перед покупкою платного контенту.

Arty Shows

В одному додатку зібрана інформація про безліч музеїв з усього світу. Розробники говорять про більш ніж тисячу унікальних виставок, які можна подивитися прямо з екрану вашого Apple TV завдяки сучасним технологіям. Відмінний варіант відвідати велику міжнародну виставку без необхідності відправлятися в іншу країну особисто.

Kitchen Stories

Додаток представляє користувачеві кулінарну книгу на великому екрані. У Kitchen Stories зібрані ролики з покроковою інструкцією приготування різних страв. Різноманітність страв досить велике, знайти можна як вегетаріанські, так і м'ясні. Єдиний мінус – якщо телевізора немає на кухні користуватися Kitchen Stories буде вельми проблематично.

Mixcloud

Додаток, в якому ви можете послухати улюблену музику з концертів або сети діджеїв. Відмінно підійде, якщо ви не любите Apple Music, а свій iTunes вам вже набрид.

Star Walk Kids

Додаток Star Walk Kids повторює теж саме що і для iPad / iPhone, тільки втілює її на великому екрані. Деякі функції з причини того, що підняти на собою телевізор вам не вдасться, ви втратите. Але в основному додаток дійсно вийшов вельми барвистим. А головне – все це пишність на великому екрані телевізора.


ООО “Металлодеталь-С” – машиностроительный комплекс предлагает большой выбор шестерней, а также изготовление шестерней под заказ. Узнайте детали на сайте перейти на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *