Apple скорочує виробництво iPhone 6s у зв’язку з падінням попиту

Автор | 16 Листопада, 2015

Apple на 10% скоротила замовлення «заліза» у постачальників комплектуючих для нового iPhone 6s. Причина – слабкий попит на новий смартфон. Про це з посиланням на аналітиків фінансової групи Credit Suisse повідомляє видання BusinessInsider.

В чому причина? Фахівці Credit Suisse вважають, що потенційних покупців нових iPhone розчарувала мала кількість додатків, що підтримують нову функцію 3D Touch. Apple рекламує її як одну з ключових особливостей смартфона.

За прогнозом Credit Suisse, в четвертому кварталі поточного року партнери Apple зберуть для компанії менш 80 млн iPhone 6s. А в 2016 році купертіновци замовлять вже не 242, а 222 млн нових смартфонів.

Аналітики, правда, обмовляються – поки немає причин вважати, що бізнес на iPhone досяг піку і надалі буде тільки знижуватися. Мабуть, нинішні проблеми носять локальний характер, і вихід iPhone 7 майже напевно вирішить всі питання. Можливо, Apple доб'ється цього і раніше – в Credit Suisse високо оцінили нову пропозицію купертіновців із продажу смартфонів в розстрочку. Всього за 36,5 доларів на місяць (для американця – цілком підйомна сума) покупець отримує новий iPhone і можливість замінити його через рік на свіжу модель. В результаті, відзначають експерти, число людей, що вирішили оновитися зі старої моделі на нову, напевно зросте.

Credit Suisse також повідомила про високі очікуваннях щодо зростання числа користувачів iPhone. Незабаром воно досягне позначки в 615 млн. Тільки в минулому році цей показник виріс на 24 (!) Відсотка.

Для Apple 2015 (у фінансовому відношенні) вже завершився – в жовтні компанія відзвітувала за результатами останнього кварталу. У період з 1 липня по 30 вересня купертіновці продали 48050000 iPhone, що на 22% більше, ніж за аналогічний період роком раніше. Apple побила черговий рекорд всіх часів і народів – заробила за рік $ 53400000000. Попереднє досягнення належало Exxon ($ 42800000000, 2008р.). Це на 35% більше, ніж роком раніше, на 28% більше, ніж у попередній «рекордний» для Apple рік, і в 41 (сорок один!) Разів більше, ніж 10 років тому, коли iPhone ще не було.


Заказывайте комплексные услуги по продвижению в компании «SeoAkademiya». Доверьте раскрутку вашего сайта профессионалам SEO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *