10 найдивніших, незвичайних і безглуздих чохлів для iPhone

Автор | 2 Листопада, 2015

Виробники смартфонів останнім часом стали приділяти увагу не тільки апаратній начинці пристроїв і їх дизайну, але і міцності корпусу і дисплея. Підтвердженням тому можуть послужити iPhone 6s і iPhone 6s Plus, оснащені корпусом з міцного сплаву алюмінію і бронзи.

Якщо справи будуть так йти і далі, то чохли зникнуть з ринку через непотрібність. Не всі, але більшість. Залишаться, швидше за все, тільки декоративні та чохли, котрі використовуються для розширення функціоналу пристроїв. До останніх можна віднести і ті досить дивні екземпляри, які цілком виправдано рідко зустрічаються на полицях магазинів, але купить чехлы для iPhone всетаки можливо. Саме про такі дивні і безглузді аксесуари і піде мова нижче.

Чохол-бюстгальтер

Аксесуар JoeyBra навряд чи користується особливою популярністю у жінок. Ховати смартфон в буквальному сенсі у себе на грудях має сенс лише в тому випадку, якщо його треба приховати при обшуку або спробі крадіжки. В інших випадках, а особливо в заявлених самими творцями (під час пробіжок, на танцполах нічних клубів і т.п.), користь від даного продукту представляється вельми сумнівною. Особливо цікаво дізнатися, що робити жінці, якщо у неї в громадському місці задзвонить телефон, що знаходиться в той момент в чохлі JoeyBra.

Чохол-гантеля

Ще один чудовий аксесуар, який можна використовувати для того щоб натренувати свої біцепси. Саме так вважають творці цього непорозуміння. ToneFone важить не більше півтора кілограма і обійдеться користувачеві в 36 доларів.

Чохол-рука

Японці набили руку у створенні незрозумілих продуктів, а тому наступний аксесуар не викликає особливого подиву. Рівно до тих пір, поки не буде переглянутий супроводжуючий рекламний ролик. Кейс Dokkiri Hand iPhone Case створений у формі людської руки. І все б нічого, але головний герой рекламного ролика з абсолютно незрозумілою метою ніжно одягає на силіконовий палець кейса кільце. Усього є два варіанти аксесуара – розміром з руку дорослої жінки і розміром з дитячу руку.

Чохол з інструментами

In1 Multi Tool Utility Case оснащений мініатюрними викрутками, ножицями, пінцетом, кульковими ручками і отвором для зубочисток. Чохол на всі випадки життя.

Чохол із запальничкою і відкривачкою

Творці цього аксесуара вважають, що сучасній людині важко носити з собою зайві речі і тому непоганим рішенням є суміщення предметів першої необхідності в одному продукті. В даному випадку чохол за своєю функціональністю призначений для любителів пива і курців, які з якоїсь причини не бажають носити з собою запальничку і відкривачку. За допомогою Cigarette Lighter Cover можна без проблем відкрити пляшку пива і підкорити сигарету. Заряду батареї повинно вистачити на 250 прикурюваннь.

Ретро-чохол

Всім хто відчуває почуття ностальгії при кожному зручному випадку даний продукт повинен припасти до душі. Виконаний у формі стародавнього громіздкого стільникового телефону з антеною, він також зможе захистити смартфон від пошкоджень при ударах і падінні.

Чохол-кастет

Ще одна диво-фантазія виробників. Зрозуміло, використовувати як кастет даний аксесуар не має сенсу, та й настрашити потенційних супротивників їм не вийде. Залишається одна причина по якій користувач може купити цей кейс – бажання виділитися з натовпу.

Чохол-омар

Куди більше шансів привернути до себе увагу з'являється при використанні чохла Lobster Mobile Telephone Case, виконаного у вигляді лобстера (омара). Виробники не заграють зі своїми користувачами і чесно зізнаються, що їхній продукт є прикладом абсолютно непотрібного і непрактичного аксесуара, який не призначений для захисту, закриває камеру, завеликий для кишені або сумки і виглядає досить безглуздо. Головна суть чохла-лобстера полягає в здатності викликати збентеження у його власників.

Чохол з парфумом

Швидше за все, перший у світі гібрид чохла і флакона для парфумів. У ньому передбачено картридж для одеколону або духів і розпилювач. Крім цієї досить дивною для футляра функції, більш ніяких додаткових можливостей у аксесуарів не заявлено.

Чохли у вигляді пістолета

Пластиковий кейс у вигляді пістолета, який вже встигли розкритикувати представники поліції Нью-Джерсі та Нью-Йорка. Після шквалу критики аксесуар був видалений із закордонних онлайн-магазинів, однак досі доступний у вітчизняних. Втім, через те що він нагадує реальну зброю, користуватися ним не рекомендується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *