Цікаві факти про Apple TV 4G, про які Apple не розповіла на презентації

Автор | 20 Жовтня, 2015

Довгоочікувана презентація нових продуктів Apple відбулася ще в вересні. У рамках заходу купертіновці, як відомо, представили, крім смартфона iPhone 6s і планшета iPad Pro, також оновлену телеприставку Apple TV 4G. Нижче кілька цікавих фактів, про які промовчали на презентації.

Немає підтримки 4К-відео

Відповідь на одне з найбільш цікавлять користувачів питань, найімовірніше, вжене їх в кут. Ні, в Apple TV 4G розробники не передбачили підтримки відео у форматі 4К. Контентом в FullHD можна об'їстися, але з 4К доведеться почекати до кращих часів. Єдиним поясненням такого ходу купертіновців може послужити оснащення приставки занадто слабким процесором, не здатним до повноцінної передачі відео в UltraFullHD-дозволі. В іншому випадку, підтримку 4K в Купертіно готують до наступного оновлення, а сам факт наділення цією опцією, ймовірно, зарахують до «головного нововведення». Якщо ж вам просто необхідне 4k відео за невеликі гроші, радимо спробувати супутникове телебачення з функцією картдшарінгу. Деталі на сайті monster-shara.net.

Казуальні ігри

Можливо, деякі юзери і надумали собі зайвого, дізнавшись, що Apple крім усього іншого наділила свою телеприставку функціями ігрової консолі, однак саме час спуститися з небес на землю. Максимальний розмір ігор, в які можна буде «порубиться» на Apple TV 4G складе 200 Мб. З такими темпами в «блокбастери» юзери зможуть зіграти на приставці якраз до її сьомого-восьмого покоління.

Ремінець для пульта ДУ

Ремінець для пульта ДУ Річ екзотична, створена з метою збереження нервових клітин власників пульта ДУ. Останній, як відомо, має властивість зникати зі свого звичного місця і опинятися в найнесподіваніших місцях. Звинувачувати в усьому цьому неподобстві слід лише неуважність юзера – шматок пластику з кнопочками "не при справах». Проте втрата життєво важливого аксесуара може призвести навіть самого флегматичного користувача в несамовитість, що негативно позначається на нервовій системі, а її рекомендується берегти. Тому для всіх любителів втратити на рівному місці річ чималих розмірів, був створений силіконовий ремінець, яким користувач може буквально прив'язувати пульт до своєї руки. Таким чином аксесуар точно не зникне без попередження абикуди в надра дивана або під журнальний столик. Тим не менш, незважаючи на те що ремінець продемонстрували самі купертіновці, в комплект до нової Apple TV вони його не додали. Тобто чудо се доведеться купувати окремо і як завжди за чималу ціну.

Вбудована пам'ять

Вбудована пам'ять Тут виробники обмежилися двома варіантами – з 32 і 64 ГБ. Далеко не всіх влаштовує такий обсяг і порятунком міг би послужити слот для карт пам'яті або можливість підключення через USB-порт зовнішніх вінчестерів, але, на жаль. У приставках Android і Windows можливість «наростити» пам'ять мається за замовчуванням, а в Купертіно, мабуть, вважають, що «хорошого повинно бути потрошку». Хоча, насправді, в приставці присутній порт, але призначений виключно для перепрошивки і інших технічних тонкощів. Підсумуємо: у списку майбутніх «інновацій» у продуктах Apple, підтримка накопичувачів в телеприставки напевно займає своє особливе місце. Але дана фіча настільки приваблива для користувачів, що заради тільки неї однієї можна випустити чергове безглузде оновлення.

Акустика

Колишні моделі були сумісні з аудіосистемами 5.1, але в нинішній звук можна виводити на 7.1. Ті з користувачів, хто страждає від «нестачі об'ємності звуку» в системах 5.1, можуть скласти з приводу цього нововведення парочку захоплених гімнів Apple і її турботливим інженерам.

HDMI-кабель

Його просто немає в комплекті. Такі хитрі виверти давно стали класичними для компанії – зі скрупульозним підходом до якості своїх продуктів, раптом, брати дешеві, але необхідні речі, і, виключаючи їх з комплекту, реалізувати окремо. На полицях офіційних магазинів HDMI-кабель "дорожчий, ніж у сусідній напівлегальній комп'ютерній лавочці." Ну що тут сказати: не тільки краса вимагає жертв, але потребує любові до окремих брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *