HomeMoney для iPhone – мобільна бухгалтерія

Автор | 18 Жовтня, 2015

Управління особистими фінансами це те, до чого рано чи пізно приходить будь-яка грамотна людина. Багато хто, щоправда, заявляє, що необхідно не економити і рахувати, а заробляти більше. Проте останнє абсолютно не повинно виключати перше. І якщо будь нормальне підприємство має бухгалтерію, то чому її не повинні вести окремі люди?

У кожного з нас є різні регулярні витрати – комунальні платежі, бензин, їжа, безліч інших. Природно, є і доходи. Можна, звичайно, просто виймати гроші з гаманця, але в один прекрасний момент їх там можна і не виявити. Втім, переконувати когось у доцільності планування витрат і доходів ми не будемо, для цього є спеціальні послуги, наприклад, комплесне обслуговування підприємств, деталі тут. А ось розглянути вельми корисний і зручний сервіс, який може допомогти в цьому – якраз завдання нашого проекту.

HomeMoney – це в першу чергу онлайн-сервіс для ведення домашньої бухгалтерії, проте в наше поле зору він потрапив завдяки тому, що вони випустили досить зручний і повнофункціональні клієнт для iPhone. А якщо врахувати, що програма зроблена розробниками з України – то ми чи не зобов'язані про нього розповісти, оскільки гідних додатків в AppStore з СНД поки все ж менше, ніж того б хотілося.

Отже, сам клієнт, як вже зазначалося вище, дійсно має повну функціональність, що зрозуміло з моменту початку роботи з ним. Він пропонує не просто ввести свої облікові дані, а і зареєструватися з самої програми. Ваша інформація буде синхронізуватися з сервером, проте можна працювати виключно за допомогою мобільної пропозиції, що буде зручно тим, хто, наприклад, готовий приділяти час особистих фінансів «на ходу».

Що дуже важливо і варто особливо відзначити – працювати з даними за допомогою iPhone можна оффлайн, а синхронізувати всю інформацію – лише за наявності інтернет-підключення, наприклад, Wi-Fi.

Список функцій і операцій досить стандартний для такого роду додатків. Можна створювати різні рахунки – готівку, банк1, банк2, дружина і т.п. Додавати витрати і доходи, природно є категорії фінансових джерел і витрат. Також можна переводити гроші між рахунками, вибирати валюти вкладу, дивитися історію операцій, поточний стан рахунків і так далі.

Насправді ж чудовою особливістю додатоку є зручність роботи з ним – платформа iPhone та iPad дозволила зробити дійсно просту і швидку програму для особистих фінансів, робота з якої займе лічені хвилини, але дозволить серйозно контролювати свій бюджет.

Загалом якщо ви нарешті зважитеся навести порядок у своїй домашній бухгалтерії, то скачати HomeMoney можна за наступним посиланням. Ах, ну і ще – програма повністю безкоштовна, що зовсім не маловажно для тих людей, хто грамотно планує свої витрати 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *