Horizon Chase – якісна сучасна реалізація ретро-перегонів

Автор | 16 Жовтня, 2015

На iOS і Android не так багато хороших гоночних ігор, а тих, що користуються популярністю, складно назвати класичними представниками жанру. Найчастіше, ми маємо справу з виснажливим «фаршем» одноманітних трас, яким розробники мобільних ігор намагаються схилити нещасного геймера хоч трошки прикупити внутрішньоігрових благ. Адже тільки вони дозволяють нам успішно прогресувати в процесі гри без багаторазового повторення одних і тих же дій.

Щоб зрозуміти всю марність буття і те, в якому напрямку «розвивається» жанр, досить поглянути на останню версію Need for Speed ​​No Limits, в якій показники автомобіля горазда важливіше вашої майстерності і масштаби матеріалу для поліпшення характеристик на межі божевілля.

Чи погано це? Звичайно ж погано, адже ми починаємо сумувати за тим іграм, в які грали багато років тому, а це поганий сигнал. З роками, ігри повинні ставати краще у всьому і якщо ми все частіше починаємо згадувати хіти минулих років і пропускати новинки, значить розвиток жанру пішло не в тому напрямку.

Колектив бразильської компанії розробників Aquiris Game Studio добре розуміють стан справ і вирішили зіграти на тендітних почуттях цінителів гоночних ігор, які вже не можуть дозволити собі лампові вечора за комп'ютером або за улюбленою консоллю і все частіше задовольняють свої потреби за мобільним девайсом. В результаті чого було покладена початок розробки Horizon Chase …

Зізнатися чесно, на момент огляду Horizon Chase я настільки несерйозно поставився до діяльності Aquiris Game Studio, що навіть не вважав важливим написати новину про проект. Але все змінилося з першим трейлером. Він показав нам не тільки вражаючий пророблений сеттінг, графіку і музичний супровід Horizon Chase, а й вселив у нас надію отримати сучасну ітерацію «тих самих перегонів».

Геймплей Horizon Chase представлений гоночними змаганнями з кільцевих трасах, де ми завжди стартуємо з останньої позиції. Хтось може обуритися примусовому старту з 20-ї позиції, але це є одним з тих численних атрибутів ретро-перегонів, які відтворені в Horizon Chase. Справа в тому, що подібним чином раніше ускладнювали гонки, так як штучний інтелект супротивників залишав бажати кращого.

Всього в грі представлено 16 моделей автомобілів, а кількість всіляких гоночних треків становить аж 73 і всі вони відбуваються на тлі 32 локацій. Разом зі зміною погодних явищ в реальному часі такі «цифри» дійсно створюють враження різноманіття. Також в грі є можливість покращувати автомобілі. Апгрейди ви будете отримувати за бездоганне проходження бонусних рівнів.

Грати складно і чим далі, тим складніше. Забавно, але спершу Horizon Chase може здатися дещо одноманітною (і від частини це правда), але як тільки ви зіткнетеся з першими труднощами у одержании лідируючих позиції в гонках, інтерес до гри мимоволі зростає.

Підкріплюють інтерес до гри і різноманітні траси. Якщо перші гонки виграються ледачим утриманням газу і неквапливим поворотом керма, то пізніше ви зіткнетеся з дійсно складними і неймовірно швидкісними змаганнями. Повтори стають крутіше і частіше, перепади висот до жаху дезорієнтують на трасі, а зростаючі швидкості автомобілів залишають вам все менше прав на помилку. І подібна складність також є чималим внеском у «ретро-складову» Horizon Chase.

Без мінусів в грі також не обійшлося. Основний і практично єдиною серйозною проблемою Horizon Chase є відсутність мотивації. Гра не ставить нам якої-небудь конкретної цілі. З одного боку, це добре, «раніше все так і було», але все ж потрібно підлаштовуватися під сучасні реалії. Залучати геймерів можна не тільки «безкоштовними щоденними контейнерами» і повідомленнями в стилі «ей, ну де ти, тут тебе все зачекалися», а й досить захоплюючими елементами. Наприклад, сезонні турнірні таблиці. Я не кажу про мультиплеер, розуміючи, що його реалізація досить непросте завдання, але подібної змагальної складової безумовно не вистачає.

Проте, сьогодні у Horizon Chase конкурентів немає, оскільки всі вони залишилися в 90-х і на інших платформах. Horizon Chase вражає і мимоволі викликає дитячий захват всіх тих, чий вік обчислюється парою або декількома десятками років. Ми маємо справу з тим тонким промінцем світла, який пробився в темне царство доната і абсурдною аркадності сучасних гонок для iPhone, iPad і девайсів на Android. Horizon Chase – дійсно якісна і пророблена гра, яка обов'язково заслуговує увагу всіх тих, хто небайдужий до гоночних ігор.


Узнайте зачем нужен ssl сертификат и где его использовать в профессиональных целях. Достпуные цены и круглосуточная поддержка пользователей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *