Belkin представила комбіновану зарядну станцію для Apple Watch і iPhone

Автор | 9 Жовтня, 2015

Якщо ви вже встигли придбати Apple Watch, то вас цілком може зацікавити універсальна Докова станція для смарт-годин і смартфонів Apple. Оригінальний аксесуар презентував відомий американський бренд Belkin.

Компанія Belkin завжди славилася тим, що вчасно вміла реагувати на потреби користувачів різноманітних гаджетів і випускати не тільки зарядні прилади, накладки чи чохли, а й також цікаві пристрої. Тож цього разу вони порадували "подвійним" аксесуаром для власників iPhone та Apple Watch.

Особливістю виробу, створеного спільно з інженерами Apple, є підтримка індуктивної безпровідної зарядки, завдяки якій годинник Apple Watch можна заряджати без використання додаткових проводів. Міцна і стильна алюмінієва підставка забезпечує максимальну зручність користування носимого вироби і смартфона Apple.

«Нова Belkin Charge Dock безпечно і швидко заряджає і Apple Watch, і iPhone. У конструкції аксесуара передбачений настроюється тримач для смартфонів, який дозволяє використовувати смартфон в будь-яких чохлах ».

Комбінована док-станція Belkin Charge Dock дозволяє зберігати і заряджати Apple Watch таким чином, щоб зберігати зручний кут нахилу дисплея, завдяки чому зручно спостерігати за змінами на екрані. Крім того, док дозволить уникнути плутанини в проводах, оскільки він живиться від окремого адаптера живлення.

Ліва частина Belkin Charge Dock призначена для iPhone. Сюди ж можна помістити будь-яку модель смартфона для зарядки або роботи. У такому положенні гаджет зручно використовувати для серфінгу по інтернету і набору тексту або, наприклад, для перегляду відео, фото чи іншого контенту, що не вимагає постійної взаємодії з сенсорним дисплеєм.

Belkin Charge Dock можна розмістити на горизонтальній поверхні, а нековзне покриття дозволяє не переживати про те, що пристрої впадуть або подряпаються. У списку сумісних моделей: iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, Apple Watch, Apple Watch Sport, Apple Watch Edition.

Belkin Charge Dock з'явився в магазинах  за ціною $129,99. Аксесуар продається на сайті виробника, а також в онлайн-магазині Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *