Watershot PRO – чохол для підводної зйомки на iPhone 6s

Автор | 8 Жовтня, 2015

Детальний розбір нових моделей iPhone 6s і iPhone 6s Plus показав, що смартфони отримали вологозахист, якої сповна вистачить для побутових потреб, а от якщо є бажання робити якісну підводну зйомку (а камера в обох смартфонах дозволяє), то без допоміжних аксесуарів вже не обійтися.

З 2008 року компанія Watershot Incorporated спеціалізується на виробництві захисних аксесуарів для глибоководного занурення мобільної техніки. На ринку вже давно успішно продаються захисні кейси для iPhone 4/5, Samsung Galaxy S3 / S4, iPad 2/3/4 / Air повноформатних DSLR-камер, повідомляє інтернет магазин запчастин для смартфонів novena.pro

На цей раз прийшла черга для iPhone 6s Plus (підтримується і базовий iPhone 6 Plus), для якого вже створена лінійка чохлів Watershot PRO. А ось попередні моделі смартфонів iPhone 6s / 6 залишилися осторонь. Мабуть, розробники порахували, що якщо знімати фотографії чи відеозаписи, то вже на топову iSight-камеру на iPhone 6s Plus, яка має значно покращену оптичну стабілізацію зображення.

Захисний вологостійкий чохол виглядає переконливо і надійно, хоча розробник навів список використовуваних матеріалів. Єдине, що відомо – так це те, що використовується якісна оптика для отримання чітких знімків під водою.

У такому боксі iPhone 6s Plus може безпечно занурюватися на глибину аж до 60 метрів, що дійсно вражає.

На корпусі Watershot PRO є отвори для фіксації на додаткових аксесуарах (наприклад, ручка для більш комфортного плавання і зйомки), а також регульований шнурок на зап'ясті.

Проект знаходиться на стадії фінансування на краудфандінговому майданчику Kickstarter. Вартість Watershot PRO за попереднім замовленням становить $175. За доставку в країни СНД необхідно доплатити ще $25.

Проблема полягає в тому, що аксесуар вийшов суто спеціалізованим. Це не водонепроникний чохол, який можна використовувати в повсякденному житті. Для старту масового виробництва розробникам знадобиться досить велика сума в $325 000.

Сторінка проекту Watershot PRO на краудфандінговій платфомі Kickstarter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *