Tweetbot 4 – кращий twitter-клієнт для iPhone і iPad

Автор | 8 Жовтня, 2015

Компанія Tapbots випустила довгоочікуване оновлення для популярного клієнта Twitter Tweetbot 4, в якому реалізовано низку важливих змін. Примітно, що цього разу оновлення торкнулося також iPad, завдяки чому Tweetbot 4 є універсальним додатком.

Відзначимо, що iPad-версія не оновлювалася ще з червня минулого року, а її дизайн не змінювався з часів iOS 7. Tweetbot 4 для планшета отримав той же простий дизайн, що був представлений в Tweetbot 3 для iPhone. Оновлений клієнт підтримує останню версію мобільної платформи від Apple, iOS 9, і функцію розділеного екрану в нових iPad.

Вперше в Tweetbot 4 з'явилася можливість горизонтального перегляду, доступна як для iPad, так і для iPhone. У цьому режимі різні розділи додатки можуть одночасно відображатись в двох вікнах поруч один з одним. Це дає користувачеві можливість, скажімо, переглядати в Twitter окремі публікації та новинну стрічку.

В оновленому додатку тепер також відображаються відомості про статистику та активності. У розділі Activity View можна подивитися останніх передплатників, недавні ретвіти і коментарі, а Statistics View надає щоденні дані про ретвіти, передплатників і обраному.

«Вам подобається бути в курсі популярності всіх ваших твітів і кількості нових читачів? Ви просто закохаєтеся Statistics View. Слідкуйте в реальному часі (через Wi-Fi) за тим, як саме ваші твіти додаються в вибране і ретвіти, і спостерігайте за зростанням активності протягом 7 днів. Слідкуйте в режимі реального часу за всієї недавньої активністю в Activity View. Дивіться, як люди читають, згадують, ретвіти, додають в обране і цитують ваше життя ».

Тепер відповідати на повідомлення можна прямо з повідомлень. Також змінився дизайн профілів – він став більш зручними, а користувальницький інтерфейс отримав нові кольори і вікно для написання твітів.


Узнайте все бухгалтерских услугах лендинг и других на сайте artlanding.net. Разработка Landing Page любой сложности для малых и больших сайтов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *