6 корисних способів застосування технології 3D Touch

Автор | 5 Жовтня, 2015

3D Touch не просто ще одна фішечка нового iPhone. Це новий вимір у звичному інтерфейсі iOS, який спрощує використання пристроїв. Як? Ми зібрали 6 корисних способів застосування нової технології.

1. Працюйте з текстом "like a pro"

Анонсуючи iOS 9, Apple обіцяла, що користувачі iOS-пристроїв зможуть використовувати трекпад для роботи з текстом. Але через 3 місяці бета-тестування вони залишили нову фішку тільки iPhone 6s і 6s Plus. За допомогою різних ступенів натискання на екран можна швидко переміщати курсор по тексту або виділити потрібний фрагмент.

2. Попередній перегляд посилань і завантаження фотографій з Safari

За допомогою 3D Touch можна переглянути веб-сторінку, не заходячи в сам додаток Safari. Для цього злегка натисніть на екран. Щоб відкрити сторінку в Safari, натисніть посильніше. 3D Touch також дозволяє зберігати картинки з браузера. Схожі функції мають деякі чехлы на айфон 4 та на більш новіші моделі.

3. Отримайте більше від стандартних і сторонніх додатків

Вбудовані iOS-додатки, такі як «Карти», «Камера» і «Нотатки», підтримують швидкі дії, що викликаються за допомогою сильного натискання на іконку програми на домашньому екрані. Розробники можуть інтегрувати 3D Touch в свої додатки та ігри. Вже можна оцінити, наскільки це зручно.


Швидко прокладете маршрут до будинку та робіть Селфі в один тап


Отримайте швидкий доступ до останнього файлу Dropbox

Пишіть твіти прямо з домашнього екрану. Швидко завантажуйте нові знімки в Instagram


Меню швидких дій

4. Живі шпалери

Технологія створення «живих знімків» Live Photos гармонійно поєднується з 3D Touch. Ставте «живу фотографію» на екран блокування і «оживляйте» її за допомогою сильного натискання на екран.

5. Переключайтесь між додатками

Щоб перемикатися між додатками, не обов'язково 2 рази натискати на кнопку Home. З зусиллям натисніть на лівий край екрану і свайпнуть вправо. Так ви перейдите на попередній додаток.

6. Малюйте в «Нотатках» як художник

У iPhone 6s і 6s Plus «Нотатки» розуміють ступеня натискання на екран при малюванні. Цікаво було б подивитися на синтез 3D Touch і Apple Pencil в iPad Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *