Підпільні Apple Store в Китаї готуються заробити на iPhone 6s

Автор | 29 Вересня, 2015

У Піднебесній вже котрий рік існують і успішно працюють «фейкові» магазини Apple Store. Нічого вдіяти з ними не може навіть всемогутня Apple – місцеве законодавство, неймовірний попит на «яблучні» продукти і брак офіційних магазинів приваблюють фейковий роздріб натовпи клієнтів.

Китайське місто Шеньчжень – ключовий гвинтик у гігантському механізмі Foxconn, головного партнера Apple по збірці iPhone і iPad. Тут знайдеться місце і для незліченних фабрик по виробництву споживчої електроніки, і для підприємливих ділків, заради хороших грошей відкривають магазини Apple без відома останньої.

За недавніми підрахунками, понад 30 магазинів в Шеньчжені незаконно використовують логотип Apple у своїй діяльності. У деяких торгових точках фірмовий рітейл купертіновців копіюють аж до фірмових сорочок синього кольору для персоналу …

Спритні торговці користуються величезним інтересом місцевих споживачів до продукції Apple. Вони відкривають свої інтернет магазини, користуючись послугами сео продвижением сайта продають справжні iPhone з несправжніх Apple Store. Минулого тижня в Китаї відкрилися попередні замовлення на iPhone 6s, і вся місцева квота була вибрана всього за кілька годин. У результаті багатьом потенційних покупцям не дісталося нічого – нелегальні магазини викупили чималу частину  iPhone, які призначалися для звичайних людей. У результаті доведеться або чекати два-три тижні, або йти до перекупників.

В останньому випадку заплатити доведеться набагато більше. У КНР iPhone – ознака високого соціального статусу, і заради володіння гаджетом китайці запросто готові віддати в два рази дорожче юанів у порівнянні з тим, що просить за свій новий смартфон Apple.

Смартфони купують не тільки в Китаї, але і в інших, більш «дешевих» в плані цін на iPhone державах – Гонконгу, США. Якщо посилку з купою новеньких 6s не заберуть митники, успіх практично забезпечений – жадібні до свіжоспеченого гаджета Apple китайці куплять все.

Apple бореться з фейко-Store з 2011 року. Китайська влада під натиском купертіновців в наказовому порядку змусили закриватися багатьох нечистих на руку торговців. Але повністю вирішити проблему так і не вдалося. З виходом iPhone 6s рітейлери знову зайшли в тупик. Вони хочуть заробити – і перешкодити їм цього разу, схоже, знову нікому не вдасться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *