Нові камери iPhone 6s і iPhone 6s Plus: огляд можливостей

Автор | 24 Вересня, 2015

Традиційно Apple щорічно покращує камери нових iPhone, але в цьому році купертіновци зробили великий крок вперед. Покращились відразу обидві камери: вони отримали нові можливості, збільшений дозвіл знімків і безліч інших фішок. У цьому матеріалі ми детально розповімо про нові камери iPhone 6s і iPhone 6s Plus.

Основна камера

Вперше за 4 роки Apple збільшила дозвіл матриці основної камери. Тепер це 12 мегапікселів замість 8. Значення діафрагми залишилося на тому ж рівні – f 2,2. На місці залишилася і технологія Focus Pixels для швидкого автофокусування. Крім того, в новій камері покращився шумозаглушення, що повинно позитивно позначитися на якості знімків, зроблених в умовах поганого освітлення. Також збільшилася дозвіл панорамних знімків – тепер це 63 мегапікселя.

Важлива фішка, на якій робить акцент Apple – це Live Photos. Ця технологія дозволяє робити «живі фотографії», які по суті є короткими відеороликами. Ми вже докладно про неї розповіли.

Відеоможливості

Відео тепер можна знімати в дозволі 4К при частоті 30 кадрів в секунду. При цьому, знімаючи 4К-відео, ви можете одночасно робити і 8-мегапіксельні фото. iMovie також навчився працювати з роликами такого високого дозволу. Slo-mo відео тепер можна знімати в дозволі Full HD при 120 кадрах в секунду і роздільною здатністю 720p при 240 кадрах в секунду.

Фронтальна камера

Великому оновленню на iPhone 6s та iPhone 6s Plus піддалася і фронтальна камера. Тепер вона знімає в дозволі 5 мегапікселів замість 1,2, як було раніше. Це повинно серйозно поліпшити якість і деталізацію знімків, зроблених на фронталку. І, звичайно, це стане дуже важливою фішкою для селфі-маніяків.

Facetime-камера дозволяє знімати HD-відео, підтримує режим HDR, режим швидкої зйомки і регулювання експозиції. Але у неї з'явилося дещо цікаве – це спалах. Але це не звичайний спалах, це Retina Flash. І незвичайна вона не тільки своєю назвою.

По суті, Retina Flash – це спеціальний режим роботи основного екрана. Він оцінює навколишнє оточення і освітленість, щоб підібрати оптимальний рівень яскравості екрану. За словами Apple, це дозволить робити найкрасивіші Селфі, які ви коли-небудь бачили.

Підсумовуємо все вищесказане:

  • Основна камера отримала 12-мегапіксельний сенсор і можливість зйомки в 4K.
  • Фронтальна камера нарешті отримала матрицю більш високого, ніж 1,2 мегапікселя, дозволу і дозволяє робити Селфі зі спалахом.
  • Нові iPhone вміють знімати відео в 4K, а також slo-mo ролики в Full HD.
  • Live Photos – технологія створення «живих фотографій» на iPhone 6s і 6s Plus, що дозволяє створювати красиві відео і встановлювати їх в якості заставки на екран блокування.

Загалом, камери в iPhone 6s стали краще в кожному компоненті. Однак камери минулих поколінь iPhone (особливо основні) знімають раніше дуже добре, і купувати iPhone 6s варто тим, хто дуже любить робити Селфі – вони помітять найбільше змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *