Apple оновила Pages, Numbers і Keynote

Автор | 17 Вересня, 2015

Apple випустила оновлення офісного пакету iWork, призначеного для iPhone, iPad і iPod touch. Реліз відбувся за добу до виходу нової програмної платформи iOS 9. В описі поновлення компанія повідомляє про підвищення стабільності роботи і виправленні помилок.

У iWork входять три програми – Keynote, Numbers і Pages. Основним нововведенням в останньому апдейті стало поліпшення роботи функції VoiceOver. Також підвищена стабільність роботи і виправлені помилки.

Numbers – найпотужніший мобільний додаток для електронних таблиць. Він створювалося спеціально для iPad, iPhone і iPod touch. У ньому є підтримка жестів Multi-Touch і смарт-збільшення, тому ви зможете створити чудову таблицю за допомогою одних тільки пальців.

Keynote – найпотужніший мобільний додаток для створення презентацій. Він розроблено спеціально для iPad, iPhone і iPod touch і дозволяє створювати простими дотиками чудові презентації – доповнені анімованими графіками і переходами.

Pages – це кращий текстовий редактор, коли-небудь створений для мобільних пристроїв. Його інструменти дозволять відмінно оформити звіт, резюме та будь-який інший документ за хвилини. Додаток Pages створювалося спеціально для iPad, iPhone і iPod touch з підтримкою жестів Multi-Touch і смарт-збільшення.

У попередньому великому оновленні, нагадаємо, основним нововведенням стала нова настройка «Тільки перегляд», що дозволяє ділитися документами, таблицями та презентаціями, з якими автор хоче познайомити інших користувачів, але не хоче, щоб їх редагували. У Pages додали можливість пошуку документів по іменах і функція збереження зображень і фігур в осередках таблиць при імпорті.

iWork для iOS поставляється безкоштовно з кожним новим iPhone, iPad і iPod touch. Поточні користувачі додатків, які встановили iOS 8, можуть безкоштовно оновити свої програми через App Store.

Фінальний випуск iOS 9 вийшов вчора, 16 вересня. Основними особливостями оновлення є поліпшена продуктивність, просунутий пошук за допомогою функції Proactive Assistant, режим економії енергії, маршрути громадського транспорту в Apple Maps, новий додаток Новини з мультимедійним новинним контентом, підтримка програм лояльності в Apple Pay.


Терміново потрібна віза? Компанія SOleks зробить вам візу до будь-якої країни в короткі терміни. Дізнайтеся інформацію про офоірмлення віз на сайті http://soleks.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *