Всі ігри для Apple TV повинні підтримувати стандартний пульт Apple

Автор | 16 Вересня, 2015

Творцям ігор для Apple TV необхідно реалізувати підтримку стандартного пульта Apple TV, свідчать вимоги Apple, оприлюднені на сайті для розробників. Користувачеві не обов'язково купувати спеціальний ігровий контролер, щоб користуватися ігровими проектами для tvOS.

Apple TV четвертого покоління вийшла разом зі смартфонами iPhone 6s і iPhone 6s Plus, а також новими планшетами iPad Pro і iPad mini 4. Приставка наділена процесором A8 з 64-бітної архітектури, 32/64 ГБ флеш-пам'яті, адаптером Wi-Fi 802.11ac з технологією MIMO, контролером Bluetooth 4.0, інтерфейсами HDMI 1.4 і USB-C, ІЧ-приймачем і мережевим контроллером 10/100 Ethernet. У комплект входить пульт ДУ з сенсорною панеллю, акселерометром і гіроскопом.

Приставка дозволяє не тільки дивитися ТБ-канали, але і встановлювати різні додатки з App Store і грати в ігри на телевізорі. Сьогодні Apple опублікувала список вимог для ігрових додатків для Apple TV. За замовчуванням кожна гра має підтримувати керування за допомогою стандартного пульта, який оснащений датчиками руху та сенсорною панеллю. Більшого для Angry Birds або Crossy Road не потрібно, але замінити геймпад в шутерах, платформер і MMORPG буде дуже непросто.

Ваша гра повинна підтримувати пульт Apple TV. Користувачеві не обов'язково купувати додаткові контролери.
Ігри для tvOS, що підтримують контролери, повинні підтримувати розширений шаблон управління.
В іграх має бути підтримка простих контролерів. Якщо ви підтримуєте спеціальні контролери, гра повинна обходитися і без них.

В іграх має бути підтримка кнопки «Пауза». На всіх контролерах є кнопка «Пауза». Під час гри вона повинна зупиняти ігровий процес. У моменти, коли гравець не грає, наприклад при переході по меню, кнопка «Пауза» повернеться до попереднього екрана.

Виробники вже працюють над сторонніми контролерами для Apple TV, перший анонсувала компанія SteelSeries. Маніпулятор під назвою Nimbus оснащений кнопками, чутливими до сили натискання, набором ігрових органів управління і кнопкою доступу до меню. З допомогою такого "джойстика" можна скачать cs 1.6 русскую версию та грати навіть в улюблену "контру" на tvOS. Обмін даними здійснюється за допомогою Bluetooth 4.0, а заявлений час автономної роботи на одній зарядці акумуляторної батареї досягає 40 годин.

В Apple підкреслюють, що сторонні контролери є лише доповненням до Apple TV, в будь-яку гру можна буде грати за допомогою стандартного пульта ДУ з сенсорною панеллю. Якщо розробникам тієї чи іншої гри для tvOS не вдасться вирішити проблему з керуванням на Apple TV без контролера, вони не зможуть перенести свій проект на нову платформу.

Крім пульта дистанційного керування при бажанні «командувати» Apple TV можна і голосом – в tvOS включений голосовий помічник Siri. Придбати новинку можна буде в жовтні за ціною $ 149 за 32-гігабайтну версію і $ 199 за модифікацію з 64 ГБ пам'яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *