Apple дозволить видаляти встановлені додатки в iOS

Автор | 16 Вересня, 2015

Apple розглядає можливість видалення з iOS встановлених додатків. Про це в інтерв'ю Buzzfeed розповів глава Apple Тім Кук. Мова йде про рідко використовуваних користувачами додатках, таких як «Акції», «Поради», «Диктофон» і «Компас» та інші.

«Це більш складне питання, ніж здається. Є деякі додатки, які пов'язані з іншими. Якщо вони були видалені, то це може викликати проблеми при використання телефону», – сказав гендиректор корпорації Apple. Таким чином, основні програми нікуди не пропадуть, проте деякі з них, можливо, вийде видалити.

З виходом iOS 9 на iPhone і iPad з'являться ще два додатки, які будуть встановлюватися за замовчуванням і які не можна видалити з мобільного пристрою: Find My iPhone і Find My Friends. Перша – це безкоштовний сервіс, доступний для користувачів смартфонів, планшетів і комп'ютерів Apple, який надає можливість скористатися iOS-пристроєм, щоб знайти загублений iГаджет і захистити свої дані.

На загубленому iPhone, iPad або iPod touch доволі корисний додаток «Знайти iPhone» дозволяє використовувати режим пошуку загубленого пристрою. Останній віддалено включає блокування загубленого пристрою і захищає його кодом-паролем, який неможливо обійти чи видалити, навіть після перепрошивання телефону. За допомогою цього режиму можна відправити повідомлення з контактним номером телефону прямо на заблокований пристрій.

Додаток під назвою Find My Friends, у свою чергу, дозволяє визначити геопозіцію пристроїв своїх друзів і близьких, використовуючи свій iPhone або планшет iPad. Досить встановити додаток на пристрій і увійти до нього, використовуючи параметри облікового запису Apple ID. Програма відобразить поточне місцезнаходження вашого друга чи родича.

Як заявив в інтерв'ю виданню Тім Кук, компанія хоче зробити користувачів щасливими, і якщо вони хочуть позбутися встановлених додатків, Apple буде прагнути до цього.


Замовляйте професійне прибирання Flyttstadning від європейської компанії, спеціалісти якої виконають прибирання швидко та якісно. Замовляйте послуги від клінінгової компанії DoloresService.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *