iPhone 6s в Європі продається на 30% дорожче, ніж у США

Автор | 15 Вересня, 2015

Продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus можуть перевищити 10 млн одиниць в перші після початку продажів нових моделей, перевершивши тим самим рекорд, встановлений iPhone 6 у попередньому році. З таким прогнозом виступила сьогодні Apple на основі даних про передзамовлення.

Попередні замовлення на новинки відкрилися 12 вересня. «Реакція клієнтів на iPhone 6s і iPhone 6s Plus була вкрай позитивною, в цей уїкенд передзамовлення активно робилися по всьому світу», – заявила представник Apple по продажам Труді Мюллер.

Як з'ясували в Patentlyapple, для жителів Франції новий iPhone 6s виявився найдорожчим в світі для покупки: вартість флагманських апаратів на 30% вище, ніж в Штатах. У той час як ціни на топові моделі в США, Великобританії та інших країнах залишилися такими ж, як і на торішні моделі, різке ослаблення євро призвело до зростання цін на «яблучну» продукцію у Франції та Німеччині. Місцевим споживачам доведеться переплачувати приблизно € 40 за 16-гігабайтну версію iPhone 6s в порівнянні з «шісткою» в минулому році. Зросли ціни на продукцію Apple також у Канаді та Австралії.

Якщо ціни в кожному регіоні перерахувати в долари, то у Великобританії купувати iPhone 6s без прив'язки до стільникового оператора виходить дорожче всього. Смартфон з 16 ГБ пам'яті там буде коштувати £ 539 або $ 832,73, а це на $ 183,73 дорожче, ніж вартість аналогічної моделі без контракту в США. На таке ціноутворення багато в чому впливає і податкова політика, адже в США податок з продажів не включається у вартість товару.

Натисніть на зображення, щоб збільшити

Нові моделі iPhone з поліпшеною камерою і підвищеною продуктивністю були представлені нещодавно, 10 вересня. Продажі iPhone 6s і iPhone 6s Plus в країнах «першої хвилі» розпочнуться 25 вересня. У Україні новинки очікуються на початку наступного місяця.


Професійне чищення меблів забезпечить вам компанія Flytthjalp. Багаторічний досвід у галузі клінінгу та прибирання дозволяє надавати послуги вчасно та якісно. Замовляйте прибирання в компанії Karavan Point.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *