Офлайнові карти MAPS.ME навчилися будувати пішохідні маршрути

Автор | 1 Вересня, 2015

Сервіс MAPS.ME, що надає карти і навігацію в офлайн-режимі, тепер вміє будувати пішохідні маршрути. Нова функція доступна в мобільних додатки для iOS і Android.

«З моменту появи в MAPS.ME автомобільної навігації в листопаді минулого року, дані для побудови маршрутів були завантажені більше 20 млн разів. Тепер ми реалізували навігацію і для тих, хто пересувається пішки. Для побудови пішохідних маршрутів завантажувати що-небудь додатково не потрібно – шлях прокладається за даними, які використовуються для малювання самої карти, – сказав Юрій Мельничеко, керівник підрозділу Карти Mail.Ru Group. – Завдяки високій деталізації відкритих даних OpenStreetMap нашим користувачам будуть доступні оптимальні пішохідні маршрути навіть без підключення до інтернету».

Маршрути будуються з урахуванням місцевих правил дорожнього руху: якщо в якійсь країні заборонено ходити по велосипедних доріжках, MAPS.ME прокладе шлях в обхід них. Для оптимізації пішохідних маршрутів було зроблено близько 20 інтерпретацій дорожніх тегів в кожній окремо взятій країні. Фінальним етапом стало створення спеціального користувацького інтерфейсу із зазначенням азимуту руху, який допомагає орієнтуванню на місцевості.

Запущений у 2011 році сервіс MAPS.ME надає мандрівникам докладні карти і якісну навігацію оффлайн. Додатки MAPS.ME для Android і iOS дозволяють користувачам завантажувати докладні карти будь-якого місця в світі і використовувати їх навіть без підключення до інтернету.

Сервіс використовує дані краудсорсингового проекту OpenStreetMap (OSM). Члени OSM-спільноти спільно створюють докладну карту світу, редагуючи карти відомої їм місцевості. Щодня тисячі редакторів вносять близько 2 млн доповнень і правок. Завдяки цьому в MAPS.ME відображаються всі країни і такі деталі, як стежки і сходи навіть в самих екзотичних місцях, а також межі приватних територій і закриті шлагбауми. Це дозволяє сервісу знаходити оптимальні пішохідні маршрути і будувати найкоротший шлях з точки А в точку Б.

В даний час MAPS.ME містить близько 2400000 км пішохідних доріг по всьому світу (у тому числі 12 000 км сходів).


Обменяйте свой старый iPhone 4 на более новую модель на выгодных условиях. Узнайте детальную информацию об обмене техники Apple на сайте obmen.bigmag.com.ua/exchange/model/iphone_4/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *