Анонсована Star Wars: Uprising – нова мобільна RPG у всесвіті «Зоряних воєн»

Автор | 19 Серпня, 2015

Студія Kabam анонсувала нову рольову гру у всесвіті «Зоряних воєн». Дія в мобільному проекті під назвою Star Wars: Uprising розгортатиметься після подій «Зоряні війни – Повернення Джедая» і до ще не вийшовшого епізоду «Зоряні війни: Пробудження сили».

Star Wars: Battlefront 2015 скачать

Star Wars: Uprising дозволить гравцям пережити унікальні події нової глави всесвіті «Зоряних Воєн», які мали місце після падіння Дарта Вейдера і Імператора Палпатіна.

Геймеру пропонується створити унікального персонажа: на вибір доступні такі класи, як повстанець, контрабандист, мисливець за головами та інші. Гравець повинен добути екіпіровку і зброю, «прокачати» свого персонажа і взяти участь у масштабних битвах, які вплинуть на долю ігрового всесвіту.

У створенні проекту беруть участь один з креативних директорів гри Knights of the Old Republic Деніел Еріксон і режисер Star Wars: The Clone Wars Денні Келлер.

Star Wars: Uprising буде поширюватися по моделі «free to play». У грі буде передбачений багатокористувацький режим, в якому гравці зможуть спільно боротися проти імперії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *