Farming Simulator 2 016 – 3D-симулятор ферми

Автор | 19 Серпня, 2015

Якщо почати розкопувати причини популярності Farming Simulator, можна, мабуть, збожеволіти – це де таке бачено, щоб хітом ставала гра, де треба годинами – годинами грати і грати, не гіпербола! – Намотувати кола навколо пшеничного поля. Жах, кошмар, несподіванка – а, тим не менш, Farming Simulator прекрасно себе почуває, який рік поспіль бере нахрапом чарти продажів в Steam і ось, будь ласка, дісталась і до мобільних екранів.

Справа така – є два поля (одне чомусь з вже пшеницею, інше пусте), є комбайн, а є трактор з кузовом. З готового поля треба зібрати урожай, порожнє поле, відповідно, засіяти; пшеницю відвезти в місцевий пункт прийому, де за якісь принизливі копійки її приймуть. Повторювати процедуру, поки грошей не вистачить на істотне розширення. До цього Farming Simulator 2 016 нагадуватиме швидше Driving Simulator 2016: зібрати, засипати (в кузов), відвезти, продати. Все це – на легкомоторному неповороткою тракторі. Заняття, безумовно, чудове.

Трохи пізніше стане, все-таки, веселіше. Ви пізнаєте місцеву математику – які культури краще вирощувати, а з якими варто почекати; де продаж злаків ледь покриє витрати на паливо, а де озолотить пилові чоботи фермера. Розширюватися теж цікаво – це не тільки нові поля, але і нова техніка і – нововведення цієї версії – можливість зайнятися тваринництвом.

Якщо розводити корів, можна здавати молоко – теж далеко не нафту, але хороша підмога. Штука в тому, що на прожиток господарства потрібно – правильно! – Сіно, яке ви, ніби як, здаєте місцевим спекулянту. Звідси йде простиий, але цікавий економічний ланцюжок: ви або робите акцент на вирощуванню культур, або будуєте справжню ферму. Друге складніше, але цікавіше.

Нарешті, техніка – автори Farming Simulator 2016 явно розуміють толк в сільського життя. Десятки комбайнів, тракторів, сівалок, автоматичних косарок і чого тільки не; очі розбігаються. Управлятися цим добром, мабуть, важко, особливо якщо в анамнезі немає досвіду рульового справжнього комбайна або, хоча б, тривалих годин в попередніх випусках Farming Simulator. Мабуть, за це гру і люблять.

Що стосується відмінностей мобільної та ПК-версій – тут все досить просто. З iOS-варіанту прибрали пряме управління більшості машинами – комбайн сам косить, не треба годинами нарізати кола по полю. Добре це чи погано – важко сказати. З одного боку, вагомо прискорюється темп. Що для мобільної гри важливо. З іншого – ось цієї специфічної, але щирою романтики з життя сільського фермера, коли під м'якими променями заходу стугонливий комбайн зриває останній колосок теплою пшениці – її начисто тут немає. Так що якщо вас в такій грі завжди приваблювала духовна сторона – залиште. Якщо подобалося будувати сільськогосподарську імперію і уявляти себе керівником великого господарства в чорноземної області – Farming Simulator 2016 дасть це сповна.

Варто гра 279 рублів, і це, що називається, ще не все. Усередині Farming Simulator 2016 вам запропонують серйозно розщедритися на додаткові монетки, щоб етап «збери-привези-продай» максимально скоротити. Транзакції недорогі, але приплатити, швидше за все, доведеться.


Выбирайте себе лучшего хостера в отличном рейтинге хостингов. Большое количество отечественных и заграничных хостеров, выбрать которых можно по отзывах или по цене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *