Магнітний коннектор Znaps для iPhone і iPad зібрав на Kickstarter в 25 разів більше необхідної суми

Автор | 17 Серпня, 2015

Концепція MagSafe добре відома власникам ноутбуків Apple. Це магнітний інтерфейс, тобто якщо користувач випадково зачепить провід або забуде про нього, взявши лептоп в руки, кабель відстібається, не викликаючи механічних пошкоджень. Працюючий за тим же принципом магнітний коннектор Znaps викликав справжній фурор на сайті Kickstarter. Замість $120000, необхідних для виробництва вироби, проект зібрав вражаючі $ 3 млн.

Створений канадською компанією роз'єм для пристроїв c коннекторами Lightning і micro-USB працює за принципом MagSafe. Його особливість полягає в тому, що коннект утримується на місці одними магнітами, тому якщо хтось випадково зачіпає шнур смартфона, кабель просто відстібається від мобільного пристрою.

У числі переваги новинки розробники називають: компактність, доступність, простоту підключення, захист від води, індикатор зарядки, захист кабелю, підтримку Lightning / Micro-USB, синхронізацію з комп'ютером, симетричний коннектор.

Комплект Znaps складається з двох частин: Lightning-штекера з контактною площадкою, який вставляється в плеєр або смартфон, і роз'єму для підключення навушників, колонок і іншої периферії. Ці компоненти з'єднуються один з одним за рахунок магнітного поля. Щоб роз'єднати дві частини, достатньо невеликого зусилля.

За задумом канадців, застосування магнітних конекторів підвищить зручність експлуатації iPhone, iPad та інших мобільних пристроїв і дозволить краще захистити інтерфейсний роз'єм від попадання вологи або випадково пролитої рідини.

Виробництво Znaps заплановано на осінь цього року. Доставку перших партій обіцяють розпочати в перших числах грудня.

Варто відзначити, що минулого року року Apple зареєструвала патент на «інтелектуальні» штекери MagSafe для iOS-пристроїв. Згідно з цим документом компанія хоче використовувати універсальні магнітні роз'єми для подачі живлення і обміну даними на телефони, плеєри і планшети. Тому можливість реалізації Znaps у вигляді масового продукту залишається під великим питанням.


Не знаете что подарить мужчине? Подарите макет пистолета или автомата. Большой вібор декорированного оружия на сайте http://exo-voyn.com.ua/mmg/. Отличные цены и доставка по Украине.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *