Apple запустила глобальну рекламну кампанію Apple Music

Автор | 11 Серпня, 2015

Рекламні кампанії Apple відомі всьому світу. Видовищні, масштабні, захоплюючі … вони покликані об'єднувати людей по всьому світу і надихати їх. Кілька тижнів тому каліфорнійський гігант запустив глобальну промо-кампанію нового музичного сервісу Apple Music. Рекламні плакати з'явилися в багатьох містах світу, включаючи Сан-Франциско, Токіо, Торонто, Лос-Анджелес і Мехіко.

На білбордах Apple зображені знамениті артисти і логотип сервісу з різним шрифтом шрифтів. Плакати були помічені на вулицях Сан-Франциско, на станціях метро Omotesando і Harajuku в Токіо, на автобусних зупинках в Мексиці і проспектах Лос-Анджелеса і Торонто.

Це перша масштабна рекламна кампанія Apple Music. Наприкінці червня Apple розмістила в Нью-Йорку на площі Таймс-Сквер величезні билборды із Beats 1 – 24-годинну онлайн-радіостанцію з діджеями з Нью-Йорка, Лос-Анджелеса і Лондона, що входить до складу сервісу Apple Music. Рекламний слоган кампанії – «Worldwide. Always on»(« У будь-якій точці світу. Працює завжди»).

Сервіс потокої музики Apple Music почав працювати 30 червня з релізом фінальної версії мобільної операційної системи iOS 8.4. Перші три місяці використання будуть безкоштовними для всіх користувачів сервісу. Після цього місяць використання Apple Music обійдеться в $4.99. Відразу на старті платформа стала доступна в більш ніж 100 країнах світу, включаючи Україну.

В основних звукозаписних лейблах говорять про те, що сервіс Apple Music залучив понад 10 мільйонів передплатників за перші чотири тижні після початку функціонування сервісу. За відомостями інсайдерів, команда директора по контенту і сервісів компанії Роберта Кондрка сама була досить здивована кількістю нвих підписників сервісу, які з'явилися протягом безкоштовного тестового періоду.

Компанія Apple не публікує жодної статистики по Apple Music, але при цьому надає деякі загальні цифри правовласникам, щоб вплинути на деякі популярні музичні хіп-хоп-лейбли, які співпрацюють з її конкурентом – подібним сервісом потокової музики Spotify.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *