Apple купила творця надточної GPS-навігації Coherent Navigation

Автор | 5 Серпня, 2015

Apple купила навігаційну компанію Coherent Navigation, повідомляє MacRumors. Це придбання дозволить Тіму Куку ліквідувати недоліки в сервісі Apple Maps. Критика карт на етапі запуску досягла такого рівня, що генеральному директору довелося написати відкритий лист з вибаченнями перед користувачами за помилки в роботі сервісу.

Запущена в 2008 році компанія Coherent Navigation займається розробкою апаратного та програмного навігаційного забезпечення, а також надає підтримку gsm жучок слежки, що забезпечує роботу «надточних, безпечних і надійних комунікаційних рішень для користувачів по всьому світу».

«З нашими новими партнерами ми створили унікальну для ринку технологію GPS+ Iridium, яка використовує точну навігацію і техніки розрахунку для створення високо інтегрованих геолокаційних сервісів, – йдеться на сайті компанії. – Ми зробили революцію в галузі безпеки GPS-приймачів цивільного призначення, закривши уразливості, які погрожували фінансовим компаніям і критично важливим інфраструктурам».

У цієї угоди може бути лише одна причина: Apple планує в майбутньому використати напрацювання компанії, щоб поліпшити свій картографічний сервіс. Раніше компанія з Купертіно придбала ще три перпективні компанії – HopStop, Locationary і Embark. До цього Apple були придбані такі активи, як Placebase, C3 Technologies і Poly9. Як правило, в Купертіно не коментують угоди або обмежуються фразою: «Ми купуємо іноді більш дрібні технологічні компанії і зазвичай не говоримо, з якою метою це робимо». Через це невідомі і детальні подробиці подібних угод по придбанню гігатом невеликих компаній.

У недалекому 2012 році Apple відмовилася від Google Maps для iPhone і iPad і замінила їх на власну розробку, яка отримала неоднозначні відгуки. Шляхи громадського транспорту в додатку були взагалі не розмічені. Серед переваг фірмових карт Apple – 3D-панорами Flyover. Правда, ця функція ще не реалізована на всі сто відсотків, тому зараз компанія працює і над створенням панорам для різних міст світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *