Apple зафіксувала рекордну кількість перебіжчиків з Android серед користувачів iPhone

Автор | 24 Липня, 2015

Отримуючи істотну частину виручки від реалізації iPhone, компанія Apple не могла на квартальній звітній конференції випустити з уваги чинники такого успіху. Обсяги продажів у натуральному вираженні зросли на 35% – це в три рази більше, ніж по ринку смартфонів у середньому. Частка ринку Apple, за словами глави компанії Тіма Кука, зросла у всіх географічних регіонах. При цьому частка тих, хто перейшов на продукцію Apple з Android-пристроїв, в минулому кварталі досягла рекордного рівня.

В ході оголошення результатів Тім Кук кілька разів звертався до цього аспекту. «Успішні продажі iPhone зафіксовані як на розвинених, так і на ринках, що розвиваються, – сказав він. Ми помітили рекордна кількість користувачів, які перейшли з Android», повідомляє сайт новин про Android http://android-expert.ru.

Керівництво Apple відчуває певне піднесення кількістю проданих в минулому кварталі iPhone. У II кварталі компанія реалізувала понад 47 мільйонів смартфонів. Минулий квартал став рекордним за кількістю «перебіжчиків» з Android і «дебютних» покупців iPhone. «Ми невимовно щасливі бачити, що все більше користувачів відмовляються від Android на користь iPhone. iPhone успішний і з цієї точки зору », – зазначив глава Apple.

Втретє Кук похвалився великою кількістю «перебіжчиків» з Android в контексті географічного розподілу продажів «яблучних» комунікаторів.

«В одних регіонах ми виграємо за рахунок користувачів, які переходять на iPhone з Android. В інших – перемагаємо за рахунок тих, хто купує свій перший смартфон. У третьому регіонах ми лідируємо за рахунок користувачів, які оновлюють свої старі iPhone », – додав глава Apple. Кук висловив упевненість, що в світі ще досить власників Android-смартфонів, які в майбутньому побажають перейти на iPhone.

Минулого місяця Apple почала підготовку до переходу користувачів Android на фірмові смартфони з iOS. Одночасно з виходом iOS 9 компанія запропонує інструмент Move to iOS , покликаний полегшити цей процес: перенести інформацію з «гуглофонів» на iPhone можна буде найзручнішим чином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *