Apple Watch можуть викликати аномальну розрядку батареї iPhone

Автор | 21 Липня, 2015

Як і всілякий новий пристрій від Apple, перший наручний комп'ютер компанії при появі викликав широкий резонанс. Багатьох потенційних покупців цікавить питання, наскільки використання розумного годинника відбивається на часі автономної роботи iPhone. Чи здатні годинники прискорити розрядку акумулятора пристрою?

Блогер Ден Джеймс вважає, що в його випадку Apple Watch дозволили збільшити час автономної роботи iPhone. Apple Watch при підключенні до iPhone дійсно задіють інтерфейси Bluetooth і Wi-Fi. При цьому гаджети постійно обмінюються даними – синхронізують контент і відправляють повідомлення. Однак сам iPhone перестає виводити повідомлення на дисплеї, перенаправляючи їх на Apple Watch. Джеймс впевнений, що це дозволило йому поліпшити автономність смартфона.

У той же час не всі користувачі задоволені. У багатьох Apple Watch спровокували прискорену розрядку аккумуляторных батарей на iPhone. «Час роботи Apple Watch – 16-20 годин. У iPhone, сполученого з Apple Watch, заряд акумулятора вичерпується помітно скоріше.», – констатує Джекі Ченг.

На дану проблему звернули увагу багато користувачів пристрою. «Через 3 години після того, як я одночасно зняв з зарядки Apple Watch і iPhone, у першого 94% і другого – 81%. Використовував мінімально», – пише користувач з ніком AppiWatcher.

Колишній редактор Engadget Райан Блок також розповів про проблеми з автономністю. При використанні Apple Watch час роботи iPhone скоротився з двох днів до одного. «Помітив, що iPhone 6 Plus став набагато швидше розряджатися при створенні пари з Apple Watch. Раніше телефон приходилося заряджати раз на два дні, але після підключення до годинника, він розряджається за один день! », – Поскаржився він у своєму блозі.

Представники Apple не прокоментували з чим пов'язане зменшення заявленого часу роботи iPhone при підключенні до фірмового девайсу. Однією з причин можуть бути проблеми в роботі програми-компаньйона. За словами користувачів з форуму техпідтримки Apple, якщо примусово закрити клієнт Apple Watch, смартфон зберігає час роботи на колишньому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *