В Apple розробили систему реклами, яка показує користувачам рекламу, виходячи з їхнього фінансового становища

Автор | 17 Липня, 2015

Apple запатентувала цікаву та унікальну систему таргетування мобільної реклами, що дозволяє показувати користувачам тільки ті продукти, які вони можуть собі дозволити. Відповідна заявка компанії опублікована на сайті Бюро по патентах і товарних знаків США.

Описана в патенті технологія передбачає можливість Apple автоматично визначати величину залишоку коштів на банківському рахунку власника iPhone, iPad або Mac. У тексті документа цей залишок називається «доступний кредит». Для збору інформації використовується «спеціальне програмне забезпечення». З певною періодичністю воно відправляє запити про стан користувальницького рахунку і на основі отриманих цифр обчислює гранично допустиму суму потенційної покупки, яку може собі дозволити власник iPhone.

Автори системи запропонували як мінімум два основних способи таких підрахунків. Перший передбачає, що користувач в змозі купити той чи інший товар, якщо на його рахунку після здійснення покупки залишиться сума, рівна тільки що витраченої. Друга схема виходить з того, що власник гаджета може витратити не більше 90% своїх грошей.

Після визначення «доступного кредиту» користувач мобільного пристрою буде отримувати від Apple таргетовану рекламу. При цьому власнику гаджета будуть пропонуватися тільки ті товари та послуги, які він «може собі дозволити». Якщо вартість продукту не збігається з його фінансовими можливостями, реклама відображатися не буде, зазначає інтернет видання Siliconrus.

Яким саме чином Apple має намір отримувати дані про стан банківських рахунків користувачів, досі невідомо. В даний час компанія має власну платіжну систему – Apple Pay – однак вона передбачає лише прив'язку карт до гаджету для подальшої оплати покупок, але ніяк не розкриття інформації про баланс користувача компанії.


Заказывайте очень вкусный детский торт Москва на День Рождение или любой другой детский праздник. Порадуйте своих гостей отличным вкусом празничного торта. Все обязательно будут в восторге от вкуса и уникального вида сладкой вкуснятины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *