Apple представила нові кольори iPod nano і iPod shuffle

Автор | 17 Липня, 2015

Одночасно з релізом нового покоління iPod touch компанія Apple оновила лінійку компактних плеєрів iPod nano і iPod shuffle. Пристрої стали доступні в нових кольорах «сірий космос», сріблястий, рожевий, золотистий і блакитний.

iPod nano був представлений восени 2012 року поряд з iPhone 5 і плеєром iPod touch 5G. iPod nano сьомого покоління став найтоншим програвачем Apple в цій серії, його товщина складає всього 5,4 мм (на 38% менше попередника). Пристрій отримав кнопку Додому, сенсорний екран і бездротовий модуль Bluetooth 4.0. Перш плеєр був товщі і мав квадратну форму з кліпсою для кріплення на одяг.

http://ayk.com.ua/add

Найменший у лінійці iPod shuffle оновлювався востаннє в 2010 році. Він став менше попередньої моделі та отримав те, чого так не вистачало попередникові – кнопки. Нинішня версія shuffle оснащена кнопками, схожими з Click Wheel. Спочатку плеєр був представлений в п'яти кольорах – сріблястому, зеленому, блакитному, помаранчевому і рожевому, але тепер Apple змінила колірну гамму, яка представлена ​​моделями в сріблястому, золотом, сірому, рожевому, блакитному і червоному. iPod shuffle здобув собі популярність вельми різноманітної аудиторії за компактні розміри і низьку вартість.

Ціни на iPod nano і iPod shuffle у зв'язку зі зміною кольорової палітри не змінилися. Модель iPod nano на 16 гігабайт обійдеться в $149, 2-гігабайтний iPod shuffle можна придбати всього за $49.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *