VLC 2.6 отримав підтримку Apple Watch і новий міні-плеєр

Автор | 3 Липня, 2015

Компанія VideoLAN анонсувала велике оновлення мультимедійного програвача VLC. В App Store дебютувала версія, яка підтримує Apple Watch і дозволяє переглядає каталог фільмів під час відтворення контенту.

Популярний безкоштовний відеоплеєр, що рятує користувачів iPhone і iPad від стомлюючої конвертації відео, повернувся в App Store в лютому цього року після більш ніж річної відсутності. Всього добу потрібно було VLC, щоб вирватися в топ безкоштовних додатків онлайн-каталогу Apple.

В оновленні під індексом 2.6 розробники додали в програму підтримку годин Apple Watch. З екрана наручного комп'ютера можна керувати відтворенням, переглядати інформацію про фільм і бібліотеку програми.

Інше нововведення стосується вбудованого програвача VLC. Тепер відтворення не зупиняється після натискання кнопки «Готово», а переключається на міні-плеєр. Таким чином можна продовжувати перегляд відео, одночасно вивчаючи вміст каталогу програми.

З інших нововведень VLC варто відзначити покращений генератор ескізів, зокрема, тепер VLC показує прев'ю для відео на тому місці, де користувач зупинив перегляд. Також додана підтримка захищених паролів PLEX-джерел, циклічних плейлистів і виправлені помилки. Плеєр як і раніше «перетравлює» аудіо та відео в m4b, caf, oma, w64 audio і mxg, але позбавлений підтримкою аудіоформатів AC3, E-AC3 і MLP. Розробники пояснюють це ліцензійними обмеженнями.

VLC пропонує базовий набір налаштувань: можливість включити захист паролем, міняти швидкість звуку при перегляді, кодувати субтитри, усунути блочність і підкоригувати яскравість і насиченість зображення. Програма може продовжити відтворення з того місця, на якому вона була закрита. Присутня традиційна для VLC підтримка всіх необхідних форматів: AVI, DIVX, MKV, WMV, VOB, 3GP і багатьох інших.

VLC for iOS відтворює потокове відео і може завантажувати його з веб-серверів, по Wi-Fi, з Dropbox, Mega і навіть «Яндекс.Диск».


Сделайте подарок любимой – шубу из рыси купить которую можно в интернет магазине www.bossomex.ru.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *