iPhone 6s і iPhone 6s Plus виявляться товщі своїх попередників

Автор | 3 Липня, 2015

Відомий на заході виробник чохлів та різноманітних аксесуарів ITSKINS надав інформацію про смартфони нового покоління iPhone 6s і iPhone 6s Plus. За відомостями компанії, незважаючи на зовнішню схожість з нинішніми моделями, вони будуть дещо товщі своїх попередників.

Зокрема, iPhone 6s виявиться укладений у корпус товщиною 7 мм, що на 0,1 мм більше габаритів попередника  iPhone 6, а iPhone 6s Plus отримає 7,13-мм корпус – на 0,3 мм більше, ніж у iPhone 6 Plus. Ймовірно, це не створить нових проблем з аксесуарами для смартфонів – доступні зараз на ринку чохли і захисні бампери будуть сумісні з всіма майбутніми новими моделями, повідомляє сайт appleman.ru, на якому можна знайти інформацію щодо ремонту техніки Apple, iPhone та iPad.

Більш товстий корпус новинок вже підтверджує чутки про використання в них дисплеїв з підтримкою технології Force Touch, яка здатна визначати силу натиснення на дисплей і вимагає додаткове місце для установки сенсорів.

Іншим апаратним нововведенням нових iPhone, крім дисплея Force Touch, стане вдосконалений чіп мобільного зв'язку. Apple вирішила використовувати модуль Qualcomm MDM9635M (Gobi 9 × 35), який здатний вдвічі швидше завантажувати дані з мереж LTE та значно прискорити передачу даних в інших протоколах..

Модем iPhone 6s підтримує теоретичну максимальну швидкість завантаження в мережах стандарту LTE в 300 Мбіт / с (Cat. 6) проти 150 Мбіт / с (Cat. 4) у нинішнього покоління iPhone. Швидкість передачі даних від оператора до користувача і раніше буде обмежена 50 Мбіт / с, проте насправді вона може досягати максимально і 225 Мбіт / с в залежності від продуктивності стільникової мережі.

Також стало відомо, що смартфони iPhone 6s і iPhone 6s Plus будуть оснащені топовим процесором Apple A9, будуть мати 2 ГБ оперативної пам'яті і 12-мегапіксельну основну камеру з можливістю запису 4K-відео. Остання буде здатна знімати уповільнене відео зі швидкістю 240 кадрів в секунду.

Надійні джерела повідомляють, шо офіційна презентація iPhone 6s і iPhone 6s Plus відбудеться у вересні 2015 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *