Вийшла версія Viber для iPad

Автор | 30 Червня, 2015

Viber Media випустила нову версію офіційного клієнта для платформи iOS, в якій додана нативная підтримка планшетів. «Тепер ви можете використовувати всі функції Viber на своєму iPad!», – Йдеться в заяві компанії.

Viber обзавівся офіційним додатком для iPad. Клієнт повністю оптимізований під екрани планшетів Apple і дозволяє спілкуватися з користувачами мобільних пристроїв і офіційних десктопних клієнтів.

Для того, щоб користувачам було максимально зручно працювати з месенджером, розробники зробили двоколонковому інтерфейс, який дозволяє розмістити на екрані більше інформації. Так, ліворуч відображається список контактів, а праворуч – зміст листування. Всі самі часто використовувані кнопки зібрані в одному місці. Реалізована повна синхронізація листування з версією для iPhone.

Viber доступний для безлічі смартфонів і платформ. Залишайтеся на зв'язку з друзями з будь-якого пристрою!

З Viber ви можете:

  • Переписуйтеся з друзями в чаті, не витрачаючи грошей на смс.
  • Телефонуйте безкоштовно зі звуком в HD-якості.
  • Діліться з друзями фотографіями, відео, голосовими повідомленнями, даними про місцезнаходження, стікерами та смайликами.
  • Створюйте групові чати до 200 учасників у кожній, з можливістю стати адміністратором, редагувати аватар і інформацію і видаляти учасників.
  • Ігри з персонажами Viber: Violet і Legcat. Змагайся з друзями прямо зараз.
  • Паблік чати в Viber – це новий формат спілкування та розваги. Підписуйтесь на паблік чати з участю знаменитостей, фотомоделей, популярних журналістів, блогерів та їхніх друзів. Лайкайте повідомлення, фотографії, відео і стікери учасників чату. Запрошуйте друзів в цікаві паблік чати, стежте за спілкуванням зірок і голосуйте лайками
  • Завантажуйте стікери з Магазину стікерів, роблячи своє спілкування веселішим!
  • Push-повідомлення не дадуть пропустити дзвінок або повідомлення, навіть при вимкненому Viber.
  • Користуйтеся Viber на смартфонах і комп'ютерах під управлінням Windows, Mac OS X, Linux.
  • Спілкуйтеся з друзями на наступних мовах: арабська, угорська, в'єтнамська, голландська, грецька, датська, іврит, індонезійська, іспанська, італійська, каталанська, китайська (традиційна), китайська (спрощена), корейська, малайський, німецька, норвезька, польська, португальська (Бразилія), португальська (Португалія), румунська, російська, словацька, тагальська, тайська, турецька, українська, фінська, французька, хінді, хорватська, чеська, шведська та японська мови.

Додаток Viber поширюється для більшості платформ, включаючи iOS, Android, Windows і Mac. Завантажити Viber 5.4 для iPhone і iPad можна безкоштовно за посиланням далі.


Установите в своем магазине или супермаркете инновацинную видеополку, которая обязательно привлечет внимание покупателей и умножьте ваши продажи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *