Apple платить стажерам $7000 на місяць

Автор | 30 Червня, 2015

Колишній стажист Apple по імені Бред розповів про те, як в компанії працюють інтерни, а також про зарплати, сувору секретність, співбесіди, зустрічі з керівництвом і про виступ камери на iPhone 6.

Стажери отримують $6700 на місяць. Вони працюють 40 годин на тиждень і в годину отримують по $38. За понаднормову роботу доплачують, але тільки якщо кількість годин перевищила 60 за тиждень. Така зарплата дозволяє отримувати за рік $80 400. У США такий щорічний дохід вважають вище середнього. Наприклад, у звітах Дослідницького центру Pew зарплата вище середнього рівня починається з $75000 на рік.

Apple надає стажистам безкоштовне житло в районі затоки Сан-Франциско. У цьому випадку кімнату або квартиру доведеться ділити з 2-3 іншими стажистів. Якщо інтерн не хоче жити з ними, то йому виділять $1000 на оренду. А якщо він переїхав до Сан-Франциско заради роботи в Apple, то компенсують $3300 за витрати на дорогу та перевезення речей. Також компанія надає допомогу в оформленні документів для громадян інших країн.

У кампусі діє сувора система секретності. Деякі співробітники компанії не знали, над яким продуктом працювали. Співрозмовник спілкувався з людиною, яка брала участь у розробці першого iPad, але не знав про це до його презентації в 2010 році. Він працював з 9,7-дюймовим дисплеєм, але не знав «чи був це великий смартфон або невеликий ноутбук».

На території кампусу співробітники з одного корпусу не можуть потрапити в інший. Їм також заборонено фотографувати, а стажерам – розповідати комусь, окрім родини, де вони працюють. Про дотримання секретності новим співробітникам розповідають на корпоративних навчальних курсах. Видання Lookatme наводить слова інженера Нейта Шарпа, який описав інформацію про кінцевий продукт як великий привілей для співробітника.

Раз на кілька тижнів у Apple проходять відкриті зустрічі з менеджерами вищої ланки. У них беруть участь глава компанії Тім Кук, глава дизайну Джонатан Айв і керівники підрозділів. Бред був на зустрічі з Джоном Керром, главою відділу розробки камер для смартфонів, планшетів і ноутбуків. Там він дізнався про конфлікт між відділом та командою Джонатана Айва через виступаючу камеру на iPhone 6. «Деякий час це було схоже на перетягування каната», – говорить Бред. Айв не хотів, щоб камера виступала. Але тоді потрібен був або більш товстий корпус смартфона, або більш слабка камера.

Співбесіди в Apple відрізняються від інтерв'ю для стажистів в Google або Facebook. Бред подавав резюме в три компанії, тому може порівняти їхні методи найму. В Google і Facebook проводять загальну співбесіду, а потім розподіляють стажерів по окремих командам. В Apple перше інтерв'ю проходить з керівником тієї команди, де працюватиме інтерн. Бред не вважає співбесіду в Apple складною. Наприклад, під час нього він годину або дві говорив зі співробітником про свою минулу роботу.

Співробітники Apple, за словами Бреда, віддані своїй компанії більше співробітників Google та інших технологічних гігантів. Якщо з Google часто йдуть, щоб відкрити свій бізнес, то в Apple люди працюють по 25-35 років. Компанія платить хороші компенсації своїм співробітникам, тому вони не поспішають звільнятися.


Если вы затеяли ремонт дома, рекомендуем покупать экологичную краску для стен, чтобы быть спокойным за чистоту воздуха в доме. Большой выбор качественной краски.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *