Новітню OS X El Capitan можна встановити навіть на 8-річний Mac

Автор | 25 Червня, 2015

Не секрет, що з виходом нових редакцій операційної системи OS X за бортом залишаються деякі моделі комп'ютерів. Але на цей раз Apple приготувала «маководів» приємний сюрприз.

Наступна версія операційної системи OS X для ноутбуків і комп'ютерів отримала назву El Capitan (Ель-Капітан – одна з найбільших за величиною гірських вершин – монолітів в Північній Америці). Система включає в себе поліпшення в управлінні вікнами, в роботі з вбудованими додатками і пошуком Spotlight. В El Capitan вбудована графічна технологія Metal розробки Apple, яка забезпечує високу продуктивність в масштабі всієї системи і задіє графічні можливості Mac на повну потужність в іграх і при роботі з професійними програмами.

В OS X El Capitan компанія виконала серйозну роботу по оптимізації та покращенню швидкодії. Операційна система зможе в 1,4 рази швидше запускати додатки, в 2 рази швидше перемикатися між ними і виконувати багато рутинних операцій значно спритнішим попередників.

Цього в Купертіно могли добитися двома способами: прибравши підтримку найбільш старих Mac або провівши велику роботу над оптимізацією системи. Apple зупинилася на другому варіанті. OS X El Capitan підтримує наступні моделі комп'ютерів: iMac, випущені в середині 2007 року або новіше, MacBook Air кінця 2008 року або новіше, MacBook зразка 2008 року, Mac mini (початок 2009 року або новіше), MacBook Pro (середина / кінець 2007 року або новіше), Mac Pro (початок 2008 або новіше), Xserve (початок 2009). Таким чином, власники комп'ютерів, випущених 8 років тому, зможуть отримати новітню операційну систему і користуватися практично всіма можливостями платформи.

http://ktech.com.ua

Варто відзначити, що схожа ситуація спостерігається і з мобільною новинкою iOS 9. Apple не відмовилася ні від одного користувача попередньої версії мобільної операційки і зберегла підтримку для тих же пристроїв, що й у випадку iOS 8. Скористатися новою платформою зможуть навіть володарі iPhone 4s, який дебютував 4 роки тому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *