Apple розмістила в Нью-Йорку величезний банер Beats 1 напередодні запуску Apple Music

Автор | 25 Червня, 2015

Рекламні кампанії Apple відомі всьому світу. Видовищні, масштабні, захоплюючі … вони покликані об'єднувати людей по всьому світу і надихати їх. Рекламні кампанії виробника iPhone і iPad пробуджують у кожному з нас сили на щось більше, бажання жити яскравим життям.

Щоб охопити максимальну кількість людей по всьому світу, Apple використовує найрізноманітніші промо-інструменти – найчастіше це рекламні кампанії, які задіюють відео та зовнішню рекламу. Все це робить кампанії барвистими і яскравими, що сприяє залученню користувачів.

Напередодні запуску нового музичного сервісу Apple розмістила в Нью-Йорку величезний рекламний банер. На афіші, розташованої на площі Таймс-Сквер, рекламується Beats 1 – 24-годинна онлайн-радіостанція з діджеями з Нью-Йорка, Лос-Анджелеса і Лондона. Рекламний слоган кампанії – «Worldwide. Always on» («У будь-якій точці світу. Працює завжди»). На плакаті позначена дата запуску музичного сервісу Apple Music – 6.30.2015.

Фотографію плаката розмістив в Twitter відомий британський діджей і радіоведучий Зейн Лоу. Музикант, за яким закріпилася репутація законодавця мод у світі музики, перейшов на роботу в Apple на початку року. Примітно, що на банері відсутній логотип «яблучної» компанії: в Купертіно вирішили не відмовлятися від бренду Beats, який у багатьох асоціюється з музикою.

Радіостанція під назвою Beats 1 вже доступна користувачам бета-версій iOS 8.4 і iOS 9. Вона виділяється серед інших тим, що підбірку музичних композицій для неї будуть складати люди, а не програма.

У компанії заявляють, що сервіс відрізняється від усіх конкурентів тим, що увібрав в себе все краще, що існує на даному ринку. Як і інші аналогічні платформи, сервіс зможе враховувати переваги кожного користувача, щоб надати найбільш підходящу йому музику.

Apple Music запрацює 30 червня з релізом фінальної версії iOS 8.4. Перші три місяці використання будуть безкоштовними. Відразу на старті платформа буде доступна в більш ніж 100 країнах світу, включаючи Росію.

Крім пристроїв Apple сервіс можна буде запустити на ПК з Windows і навіть на Android. Щоправда, остання ОС отримає таку можливість лише восени.


Покупайте качественные женские сумки оптом в и розницу. Узнайте детали об оптовых поставках сумок по ссылке с доставкой по Киеву и Украине.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *