Android M наблизиться по енергоефективності до iOS

Автор | 24 Червня, 2015

28-29 травня в Сан-Франциско (Каліфорнія, США) – за два тижні до WWDC 2015 – пройшла щорічна конференція для розробників Google I / O 2015. Одним з анонсів на заході була нова операційна система Android M.

Як з'ясували обізнаний источник, в даній платформі інженери Google зосередилися на системах управління електроживленням і оперативною пам'яттю, завдяки чому смартфони та планшети під управлінням Android M зможуть похвалитися більш тривалим часом автономної роботи

Розробники сподіваються наблизити автономність Android до платформи Apple в тому числі за рахунок урізання активності та зниженні кількості звернень до оперативної пам'яті при вимкненому екрані та вцілому до центрального процесора. Наскільки ефективними виявляться ці поліпшення, поки невідомо. Основною скаргою власників Android-пристроїв традиційно є низький час роботи в автономному режимі.

Раніше стало відомо, що Android M слідом за iOS матиме нативну підтримку сканерів відбитків пальців. Можна з повною впевненістю говорити про те, що в наступному поколінні еталонних «гуглофонів» Nexus буде використовуватися дактилоскопічний модуль під назвою Fingerprint.

Розробники також з'ясували повне кодове ім'я нової ОС, що використовується співробітниками Google – Macadamia Nut Cookie (печиво з горіхами макадамія). Його згадку було виявлено в обговоренні коду AOSP.

Незважаючи на швидкий анонс Android M, фінальний реліз платформи відбудеться тільки в серпні 2015 року. Тому перші працюючі версії з цієї ОС «з коробки» гаджети стануть доступні не раніше, ніж через кілька місяців. А до більшості користувачів платформа не дійде і через рік: за кілька днів до презентації Android M актуальна на даний момент система Android 5.0 Lollipop встановлена ​​лише на одному з десяти мобільних пристроїв. Тому в мабутньому корпорація Google буде робити все, щоб забезпечити дійсний рівень розвитку операційно системи Android порівняно з iOS та впровадити нові мобільні технології, які будуть значно полегшувати та допомагати людям в повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *